• Wyspa

  Wyspa

  Uczestnicy reality show zostawieni na wyspie nie orientują się, że zostali sami, a ich rywalizacji nikt nie ogląda

  Od poniedziałku do piątku

  14:00

 • Pod kopułą

  Pod kopułą

  Serial Stevena Spielberga na podstawie powieści Stephena Kinga

  Poniedziałek

  20:00 i 20:55

 • Sprawdź, jak odbierać METRO

  Sprawdź, jak odbierać METRO

  Szukaj nas w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w 60 kablówkach

 • 23 - STY.
 • Ekstremalne odchudzani...

  Ekstremalne odchudzanie S3

  Ashley, część 1. Po stracie córki Ashley pogrążyła sie w żałobie i zaczęła obwiniać się o tę tragedię. Lekarstwem na stres było jedzenie i teraz kobieta waży prawie 150 kilogramów. Chris wyznacza jej cel na kolejne trzy miesiące - utratę części kilogramów. Jej wysiłek zostanie nagrodzony miłymi prezentami. Przede wszystkim jednak Ashley potrzebuje wsparcia, aby pogodzić się ze śmiercią córeczki. Do treningów przyłącza się również jej mąż Jason.
 • Mr T i granice głupoty

  Mr T i granice głupoty

  W programie przegląd najbardziej szalonych gagów z całego świata. Program prowadzi Mr T - amerykański wrestler i aktor, znany jako sierżant B.A. Baracus z serialu "Drużyna A". Prezentuje on zwariowane klipy, animacje i rozmowy telefoniczne, w których szokujące, a czasem głupie zachowania ludzi prowadzą do dziwnych wypadków.
 • Cztery poziomo

  Cztery poziomo

  Koledzy Bodzia są zaniepokojeni jego zachowaniem. Kiedy znajdują pod jego poduszką wiersze samobójcy, postanawiają z nim poważnie porozmawiać. Okazuje się, że Bodzio szykuje się do konkursu poetyckiego, korzystając z poezji, która jest dostępna w więziennej bibliotece. Koledzy, nie wyłączając Klawisza, piszą dla Bodzia oryginalne wiersze. Natchnienie przynosi mu dopiero przyniesiona przez matkę kaszanka. Bodzio tworzy odę.
 • Dochodowy remont

  Dochodowy remont

  Reena i Kulvir chcą rozbudować swój dom. Postanawiają wyremontować piwnicę i wynająć ją, a dodatkowy dochód pozwoli im dobudować drugie piętro. Dzięki temu zyskają dodatkową powierzchnię, która jest bardzo potrzebna ich powiększającej się rodzinie.
 • P.I.W.O.

  P.I.W.O.

  W najbliższym odcinku Mikołaj Lizut będzie rozmawiał z aktorami Olgą Bołądź i Wojciechem Pszoniakiem oraz reżyserami Bartoszem Kowalskim i Michałem Szcześniakiem. Jednym z tematów będą nagrody - przed nami m.in. Polskie Nagrody Filmowe Orły 2017. Rozmówcy zastanowią się, jakie profity czerpią artyści z przyznawanych nagród. Porozmawiają również o współczesnym altruizmie w kontekście ogromnego sukcesu WOŚP i zgłoszeniu jego twórcy i dyrygenta, Jurka Owsiaka, do Pokojowej Nagrody Nobla. Jak często angażujemy się w akcje charytatywne? Co nami kieruje? Zaproszeni do udziału w programie goście nawiążą do głośnego raportu Oxfam, który krytykuje pogłębiające się nierówności na świecie. Porozmawiają o udziale sławnych osób w tego typu projektach i ich walce w słusznej sprawie - również jeśli chodzi o problemy związane ze środowiskiem. Tym samym rozmówcy nawiążą do problemu smogu, który jest dla nas coraz bardziej dotkliwy.
 • WideoNews

  WideoNews

  WideoNews to krótki materiał wideo, który w prosty sposób pokazuje ciekawe treści, łącząc tekst z dynamicznymi fragmentami wideo. Idealny do opowiadania ciekawych historii - newsowych, lifestyle'owych i rozrywkowych. Łączy atrakcyjny obraz i zwięzłą, wciągającą narrację.
 • Ekstremalne odchudzani...

  Ekstremalne odchudzanie S3

  Ashley, część 2. Po stracie córki Ashley pogrążyła sie w żałobie i zaczęła obwiniać się o tę tragedię. Lekarstwem na stres było jedzenie i teraz kobieta waży prawie 150 kilogramów. Chris wyznacza jej cel na kolejne trzy miesiące - utratę części kilogramów. Jej wysiłek zostanie nagrodzony miłymi prezentami. Przede wszystkim jednak Ashley potrzebuje wsparcia, aby pogodzić się ze śmiercią córeczki. Do treningów przyłącza się również jej mąż Jason.
 • Apetyt na miłość

  Apetyt na miłość

  W mieszkaniu zjawia się nieoczekiwany gość - żona Pawła Kroenke. Ostrzega ona Joannę przed wielbicielem. Do Iki przyjeżdża jej młodszy brat, Michał - muzyk amator. Marcin i Walicka przygotowują plan zdemaskowania działań eksposła. Niestety ponoszą klęskę, a były polityk składa doniesienie na policji. Marcin, Stefcio i kuzynka Magdy, Kristin, zostają aresztowani. W tej dramatycznej sytuacji Ika prosi ojca o pomoc.
 • Apetyt na miłość

  Apetyt na miłość

  Marcin zgadza się współpracować z policją przy planowaniu zasadzki na posła. Nagrywa rozmowę z podejrzanym. Joanna bardzo przeżywa to, co usłyszała od żony Pawła. Na dodatek w schronisku zostały wstrzymane wypłaty. Przyjmuje zaproszenie Łukasza do domu kultury, który on prowadzi. Wkrótce Joanna przygotowuje się do pierwszego występu w lokalu pana Guguładze. Niestety okazuje sie, że pracują tu tylko nagie artystki. W tej sytuacji Joanna rezygnuje. Ika nie chce przeprowadzać się na wieś. Piotrek wyjeżdża więc sam.
 • Wyspa

  Wyspa

  Palau to idealne miejsce na urlop - biały piasek, turkusowa woda i egzotyczna przyroda. Bohaterowie show tylko przez chwilę poczuli się na wyspie jak w raju. Nim się obejrzą, będą musieli zmierzyć się z ekstremalnymi zadaniami i stanąć do gry o nagrodę główną. Mistrz świata w boksie, piosenkarze, rosyjscy aktorzy i celebryci trafiają na wyspę, na której czeka na nich mnóstwo wyzwań. Pozornie to piękne miejsce, jednak dżungla, która otacza zawodników kryje wiele niespodzianek. Wchodząc w jej głąb można znaleźć szkielety samolotów wojskowych z czasów II wojny światowej. W czasie odpływu woda odsłania wraki zatopionych statków. Uczestnicy show nie spodziewają się, że będą musieli walczyć o przetrwanie i prawo do dalszego pobytu na wyspie. W Palau nie ma znaczenia, czy jesteś sławny czy nie lub ilu fanów obserwuje cię na Facebooku. Jedyna rzecz, która się liczy to wola walki i chęć wygrania programu. Tylko jeden z uczestników zgarnie nagrodę główną, czyli 15 milionów rubli.
 • WideoNews

  WideoNews

  WideoNews to krótki materiał wideo, który w prosty sposób pokazuje ciekawe treści, łącząc tekst z dynamicznymi fragmentami wideo. Idealny do opowiadania ciekawych historii - newsowych, lifestyle'owych i rozrywkowych. Łączy atrakcyjny obraz i zwięzłą, wciągającą narrację.
 • 30 minut Jamiego

  30 minut Jamiego

  Jamie pokazuje, jak w pól godziny ugotować cassoulet z kiełbasą, ciepłą sałatkę z brokułów oraz jagody z kremem.
 • Mr T i granice głupoty

  Mr T i granice głupoty

  W programie przegląd najbardziej szalonych gagów z całego świata. Program prowadzi Mr T - amerykański wrestler i aktor, znany jako sierżant B.A. Baracus z serialu "Drużyna A". Prezentuje on zwariowane klipy, animacje i rozmowy telefoniczne, w których szokujące, a czasem głupie zachowania ludzi prowadzą do dziwnych wypadków.
 • Niebezpieczne drogi S2

  Niebezpieczne drogi S2

  Sue Perkins i Liza Tabuck jadą legendarnym szlakiem Ho Chi Minh - z siecią niebezpiecznych dróg wiodących przez góry i lasy Laosu i Wietnamu. Szlak odegrał ważną rolę podczas wojny wietnamskiej. Niektóre drogi do tej pory są pełne niewybuchów. Su i Liza muszą więc zachować wyjątkową ostrożność.
 • Wielkie przeprowadzki

  Wielkie przeprowadzki

  Dziś przekonamy się, czy można w bezpieczny sposób przenieść stutonowy budunek. Przekonajmy się, jak fachowcy radzą sobie z tym wyzwaniem. XVIII-wieczna konstrukcja musi być przeniesiona, ponieważ w tym miejscu planowane są nowe inwestycje. Wymaga to wyjątkowych przygotowań i ostrożności w transporcie do celu.
 • Dochodowy remont

  Dochodowy remont

  Laura i George musza dokonać niezbędnych poprawek w budynku, w którym wynajmują mieszkania. Dzięki temu będą mogli podnieść czynsze, co znacząco wpłynie na ich sytuację finansową. Dodatkowe pieniądze wykorzystają też na utrzymanie dotychczasowego standardu budynku.
 • Wielkie projekty S10

  Wielkie projekty S10

  Audrey i Jeff Lovelock marzą o zamieszkaniu w zachodniej, ekskluzywnej części Londynu. Zamierzają przekształcić pomieszczenia wraz z ogromną piwnicą w mieszkanie z kuchnią, jadalnią, antresolą, siłownią, salą kinową, czterema pokojami z łazienkami, łaźnią parową i winiarnią. Początkowo rezygnują z pomocy doświadczonego architekta i w rezultacie szybko pojawiają się komplikacje.
 • Cztery poziomo

  Cztery poziomo

  Łańcuszek ma niepokojący sen, w którym w samej bieliźnie robi jajecznicę, przy stole siedzi kobieta z dzieckiem, a za nią stoi mężczyzna z nożem. Według sennika Docenta, Łańcuszka czeka podróż do Cejlonu i zdany egzamin na kosmonautę. Częściowo się sprawdza. Sen Bodzia oznacza zmianę miejsca zamieszkania lub szybki ożenek. Niebawem dowiaduje się, że jego matka ma nakaz eksmisji. Do Docenta zgłaszają się kolejni więźniowie, by interpretował ich sny.
 • Cztery poziomo

  Cztery poziomo

  Bodzio w więzieniu spędza swoje 40. urodziny. Koledzy z celi przygotowują mu niespodziankę. Jubilat nie jest jednak szczęśliwy. Koledzy postanawiają znaleźć mu kobietę i zamieszczają ogłoszenie w biurze matrymonialnym. Przychodzi bardzo dużo listów, z których zostaje wybranych 12 pań. Niestety okazuje się, że w ogłoszeniu brakuje informacji o miejscu pobytu kandydata na męża.
 • Pod kopułą S3

  Pod kopułą S3

  Trzecia seria serialu na podstawie powieści Stephena Kinga. Mieszkańcy Chester Mill nadal są odgrodzeni tajemniczą kopułą. Dochodzi do zaskakujących wydarzeń w tunelach pod miastem. Ludzie nie wiedzą, komu mogą zaufać, z kim zawierać sojusze i kto jest w stanie im pomóc. Ich życie pod kopułą staje się coraz trudniejsze.
 • Pod kopułą S3

  Pod kopułą S3

  W miasteczku w tajemniczych okolicznościach pojawiają się kolejni mieszkańcy. Sytuacja jest coraz bardziej napięta, a ludzie nie wiedzą, komu mogą zaufać.
 • Nieśmiertelny II: Nowe...

  Nieśmiertelny II: Nowe życie

  Druga odsłona przygód Connora MacLeoda z Christopherem Lambertem i Seanem Connerym w rolach głównych. Wersja reżyserska została uzupełniona o niektóre sceny. Niedaleka przyszłość. Connor MacLeod i jego przyjaciel Ramirez zostali wygnani z odległej przeszłości. Connor jest teraz sędziwym śmiertelnikiem. To on przed laty nadzorował tworzenie sztucznej warstwy ozonowej mającej chronić Ziemię. Teraz spotyka Louise Marcus - działaczkę na rzecz ochrony środowiska. Okazuje się, że warstwa ozonowa odbudowała się samoistnie i zamiast chronić Ziemię, śmiertelnie jej zagraża. Korporacja, która przed laty brała udział w projekcie, nadal chce czerpać zyski i dlatego konieczne jest zlikwidowanie McLeoda. On natomiast ma ważne zadanie do wykonania, musi ocalić ludzkość. Niebawem na jego drodze staje prześladujący go od wieków Generał Katana.
 • Pod kopułą S3

  Pod kopułą S3

  Utworzenie sojuszu staje się coraz mniej prawdopodobne. Hunter zdobywa pliki, które ujawniają niepokojące szczegóły o zainfekowanych mieszkańcach miasta.
 • Nocny konwój

  Nocny konwój

  Transport wielkogabarytowych ładunków po polskich drogach to trudne wyzwanie. W programie poznamy kulisy pracy kierowców TiR-ów. Setki kilometrów monotonnej drogi, stres, nocna podróż, o tym opowiadają bohaterowie serii. Podróż z ogromnymi ładunkiem, który jest szerszy od obu pasów jezdni to tylko niektóre z zadań, przed którym stają kierowcy. Do tego dochodzi presja czasu i mało komfortowe warunki jazdy - z nietypowym ładunkiem można podróżować tylko nocą. Za złamanie przepisu grozi wysoka kara. Bohaterowie serii - kierowcy "Kicia" i Paweł robią wszystko, aby dostarczyć ładunek na czas. Są doświadczeni w swoim fachu i pilotują wyspecjalizowane transporty wielkogabarytowe. To od nich wymaga się precyzyjnego planowania, skupienia i opanowania. W tej pracy nie zawsze jednak można wszystko zaplanować i przewidzieć.
 • Crash test

  Crash test

  Dziennikarka Dominika Wielowieyska zaprasza osobowości świata polityki i kultury na przejażdżkę po Warszawie. Rozmowa dotyczy bieżących wydarzeń politycznych i społecznych.
 • Pełny program

Zwiastuny i zapowiedzi

Stałe w programie

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) i w kablówkach. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Właścicielem Telewizji METRO jest Green Content, spółka należąca do Grupy Agora.