Filmy

13.03.2018 19:23
A A A

Przez cały tydzień zobaczycie u nas cieszące się największą popularnością kryminały, komedie, filmy akcji, obyczajowe i przygodowe, a także cenioną klasykę. Polecamy oscarowe kino, ale nie zapominamy o nieco lżejszych propozycjach dla miłośników dobrej zabawy. W weekend już od południa zapraszamy przed ekrany na seans filmowy dla całej rodziny, a wieczór kończymy oczywiście dobrym filmem.

A oto kilka naszych propozycji na najbliższy czas, które na pewno warto zobaczyć!

Grunt to rodzinka – komedia; premiera: 1 marca godz. 20:00, powtórka: 4 marca godz. 15:20

Grunt to rodzinkaGrunt to rodzinka Fot. Materiały prasowe

Detektyw Jack Palmer udaje się na Korsykę, aby odnaleźć mężczyznę, na którego czeka pokaźny spadek. Zadanie wydaje się proste, a w efekcie wywraca życie Palmera do góry nogami.

Godziny strachu – thriller; premiera: 3 marca godz. 20:00, powtórka: 5 marca godz. 22:20

Godziny strachuGodziny strachu Fot. Materiały prasowe

Randallowie wiodą idealne życie do czasu kiedy ich sen na jawie zamienia się w koszmar. Bezwzględny porywacz uprowadza im córkę i tym samym przejmuje kontrolę nad ich życiem.

Papieżyca Joanna – kostiumowy; premiera: 9 marca godz. 20:00

Papieżyca JoannaPapieżyca Joanna Fot. Materiały prasowe

Przeniesiona na ekran opowieści o legendarnej papieżycy. Kobieta, ryzykując życie, zyskuje pozycję i zostaje mianowana na kościelnego dostojnika. Z czasem obejmuje urząd papieża...

Arktyczny podmuch – thriller s.f.; premiera: 10 marca godz. 20:00, powtórka: 11 marca godz. 15:00

Arktyczny podmuchArktyczny podmuch Fot. Matthew Newton

Przez dziurę w warstwie ozonowej naszej planety przedostaje się chmura lodowatego powietrza. Epokę lodowcową i zagładę ludzkości jest w stanie powstrzymać tylko jeden człowiek.

Zły generał – film akcji; premiera: 16 marca godz. 20:00, powtórka: 18 marca godz. 22:05

Zły generałZły generał Fot. Materiały prasowe

Po śmierci króla generał sił zbrojnych chce poślubić córkę zmarłego, by zawładnąć państwem. Księżniczka jest przeciwna małżeństwu zwłaszcza, gdy dowiaduje się, kto zabił jej ojca.

Heartbeaker. Licencja na uwodzenie – komedia; premiera: 17 marca godz. 20:00, powtórka: 18 marca godz. 15:50

Heartbreaker. Licencja na uwodzenieHeartbreaker. Licencja na uwodzenie Fot. Materiały prasowe

Alex to zawodowy uwodziciel. Na ogół rozbija związki, w których tkwią nieszczęśliwe kobiety. Do momentu kiedy zostaje wynajęty, aby zapobiec ślubowi zakochanej dziewczyny...

Obsesja namiętności – thriller; premiera: 22 marca godz. 20:00, powtórka: 23 marca godz. 22:20

Obsesja namiętnościObsesja namiętności Fot. Materiały prasowe

Podczas wezwania policjant poznaje małżeństwo. To, co początkowo wydawało się dbaniem o bezpieczeństwo, przeradza się w obsesyjny nadzór nad ich życiem, zamieniając je w koszmar.

Kroniki mutantów – s.f.; premiera: 23 marca godz. 20:00, powtórka: 26 marca godz. 21:50

Kroniki mutantówKroniki mutantów Fot. Materiały prasowe

Rok 2707. Zasoby ziemi wyczerpują się, a na świecie trwa wojna. Podczas jednej z bitew uwolnione zostają krwiożercze mutanty. Czy ludzkość czeka zagłada?

Wieczna Callas – biograficzny; premiera: 25 marca godz. 20:00

Wieczna CallasWieczna Callas Fot. Materiały prasowe

Maria Callas, światowej sławy śpiewaczka operowa, po śmierci męża pragnie zakończyć karierę.  Impresario namawia ją jednak do fatalnego w skutkach powrotu na scenę.

Jak ugryźć 10 milionów 2 – komedia; premiera: 31 marca godz. 20:00

Jak ugryźć 10 milionów 2Jak ugryźć 10 milionów 2 Fot. Frank Masi

Bruce Willis jako płatny morderca, który na rzecz spokojnego życia porzucił przestępczą działalność. Gdy porywają jego żonę, wraz z Ozem (Mathew Perry) powraca na drogę bezprawia.

Dziewczyna z perłą – biograficzny, 11 marca godz. 20:00

Dziewczyna z perłąDziewczyna z perłą Fot. Materiały prasowe

Słynny portret Jana Vermeera w filmie z Colinem Firthem i Scarlett Johansson. Adaptacja bestsellerowej powieści opowiada domniemaną historię spotkania mistrza i jego modelki.

Edward nożycoręki – fantasy, 4 marca godz. 22:20, 7 marca godz. 20:00

Edward nożycorękiEdward nożycoręki Fot. Materiały prasowe

Stworzony przez naukowca chłopiec, Edward (Johnny Depp) zamiast dłoni posiada nożyce. Po śmierci swojego twórcy musi opuścić zamczysko i zacząć żyć wśród normalnych ludzi.

Wojak Churchill – komedia, 26 marca godz. 20:00

Wojak ChurchillWojak Churchill Fot. Materiały prasowe

Bezpardonowa satyra z gwiazdorską obsadą. Ekipa hollywoodzkich producentów tworzy wojenny hit kinowy. Decydują się zaprezentować własną interpretację wydarzeń II Wojny Światowej.

Spacer w chmurach – melodramat, 15 marca godz. 21:55, 19 marca godz. 20:00

Spacer w chmurachSpacer w chmurach Fot. Materiały prasowe

Weteran wojenny, na prośbę żony, podejmuje pracę komiwojażera. W podróży poznaje kobietę, której pomaga, udając jej męża. W rolach głównych: Keanu Reeves i Aitana Sánchez-Gijón.

Ja, Irena i ja – komedia, 24 marca godz. 20:00

Ja Irena i JaJa Irena i Ja Fot. Materiały prasowe

Charlie to spokojny policjant, który cierpi na rozdwojenie jaźni. Kiedy zakochuje się w Irenie, o jej względy walczy ze swoim alter ego. Występują m.in. Jim Carrey, Renée Zellweger.

Jaja w tropikach - komedia, 28 marca godz. 20:00

Jaja w tropikachJaja w tropikach Fot. Merie Weismiller

Kręcenie filmu wojennego o losach żołnierzy podczas wojny w Wietnamie może okazać się nie lada wyzwaniem, gdy mamy do czynienia z rozkapryszonymi gwiazdami i nieudolnym reżyserem.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.