Filmy

30.04.2018 20:53
A A A

Przez cały tydzień zobaczycie u nas cieszące się największą popularnością kryminały, komedie, filmy akcji, obyczajowe i przygodowe, a także cenioną klasykę. Polecamy oscarowe kino, ale nie zapominamy o nieco lżejszych propozycjach dla miłośników dobrej zabawy. W weekend już od południa zapraszamy przed ekrany na seans filmowy dla całej rodziny, a wieczór kończymy oczywiście dobrym filmem.

A oto kilka naszych propozycji na najbliższy czas, które na pewno warto zobaczyć!

Saga "Obcy":

Obcy - 8. pasażer Nostromo – film s.f., premiera: 6 maja 20:00, powtórka: 7 maja 23:05

Obcy - Ósmy pasażer NostromoObcy - Ósmy pasażer Nostromo Fot. Materiały prasowe

Obcy – legendarna seria, która zmieniła oblicze kina science-fiction. Historia załogi statku kosmicznego Nostromo walczącej z potworem, mogącym zniszczyć cały ludzki gatunek.

Obcy – decydujące starcie – film s.f., premiera: 13 maja 20:00, powtórka: 14 maja 22:55

Obcy - decydujące starcieObcy - decydujące starcie Fot. Materiały prasowe

Obcy – legendarna seria, która zmieniła oblicze kina science-fiction. Po 57 latach hibernacji w przestrzeni kosmicznej Ripley trafia na planetę, gdzie toczy bój z armią potworów.

Obcy 3 – film s.f., premiera: 20 maja 20:00, powtórka: 21 maja 22:00

Obcy 3Obcy 3 Fot. Materiały prasowe

Trzecia część legendarnej serii, która zmieniła oblicze kina science-fiction. Ripley ponownie mierzy się z potworem, jednak tym razem bez nowoczesnej broni i zaawansowanej technologii.

Obcy – przebudzenie – film s.f., premiera: 27 maja 20:00, powtórka: 28 maja 22:05

Obcy: PrzebudzenieObcy: Przebudzenie Fot. Materiały prasowe

Naukowcy dokonują wstrząsającego eksperymentu. Po 200 latach, kiedy Ripley poświeciła życie dla ludzkości, klonują kobietę, a wraz z nią zarodek Obcego. Niebezpieczeństwo powraca!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kochaj i tańcz – komedia romantyczna, premiera: 3 maja 20:00, powtórki: 6 maja 17:20, 25 maja 20:00

Kochaj i tańczKochaj i tańcz Fot. Piotr Litwic/ FabrykaObrazu.com

Wypełniona muzyką i tańcem komedia romantyczna. Izabella Miko, Mateusz Damięcki, w historii, która udowadnia, że prawdziwe szczęście jest tam, gdzie prowadzi nas głos serca.

Los numeros – komedia kryminalna, premiera: 11 maja 20:00, powtórka: 13 maja 18:10

Los numerosLos numeros Fot. Materiały prasowe

Opowieść o tym, że los miewa abstrakcyjne poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów, jak i ekscytujących przygód…

Wszyscy ludzie króla – thriller, premiera: 12 maja 20:00, powtórka: 13 maja 15:25

Wszyscy ludzie królaWszyscy ludzie króla Fot. Materiały prasowe

Historia mężczyzny wspomaganego przez skorumpowanych polityków, który robi zawrotną karierę polityczną. Od wytykanego palcami dyplomaty staje się gubernatorem. Ale jakim kosztem?

Bez litości – kryminalny, premiera: 19 maja 20:00

Bez litościBez litości Fot. Materiały prasowe

Policjant chce pomścić śmierć swojego zawodowego partnera. Zbieg okoliczności chce, że nawiązuje romans z kochanką jego mordercy, która była jedynym świadkiem zbrodni.

Arlington Road – thriller, premiera: 26 maja 20:00

Arlington RoadArlington Road Fot. Materiały prasowe

Owdowiały profesor, którego żona, agentka FBI, zginęła z rąk zamachowców, gromadzi dowody na istnienie grup terrorystycznych. O udział w zamachu podejrzewa nowych sąsiadów.

Producenci – komedia, premiera: 31 maja 17:00

Producent teatralny i jego księgowy chcą wzbogacić się na nieudanych spektaklach teatralnych. Czy faktycznie zbiją na tym biznes? A co, jeśli przedstawienie okaże się sukcesem?

Moneyball – 14 maja 20:00

MoneyballMoneyball Fot. Materiały prasowe

Na faktach: Manager Oakland Athletics, Billy Beane (Brad Pitt) rezygnuje z dotychczasowych metod doboru zawodników. Z pomocą młodego ekonomisty, Petera Branda (Jonah Hill) postanawia oprzeć system wyboru zawodników na analizie komputerowej.

Edward Nożycoręki – 18 maja 20:00

Edward nożycorękiEdward nożycoręki Fot. Materiały prasowe

Sugestywny film Tima Burtona opowiadający o stworzonym przez naukowca niezwykłym chłopcu (Johnny Depp). Zamiast dłoni posiada on nożyce. Po śmierci swojego twórcy musi opuścić zamczysko i zacząć żyć wśród "normalnych" ludzi.

Rozważna i romantyczna – 23 maja 20:00

Rozważna i romantycznaRozważna i romantyczna Fot. Materiały prasowe

Ekranizacja powieści Jane Austen, obsypana deszczem nagród, w tym uhonorowana Oscarem za scenariusz autorstwa Emmy Thompson - występującej również w pierwszoplanowej roli.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.