Filmy

A A A

Przez cały tydzień zobaczycie u nas cieszące się największą popularnością kryminały, komedie, filmy akcji, obyczajowe i przygodowe, a także cenioną klasykę. Polecamy oscarowe kino, ale nie zapominamy o nieco lżejszych propozycjach dla miłośników dobrej zabawy. W weekend już od południa zapraszamy przed ekrany na seans filmowy dla całej rodziny, a wieczór kończymy oczywiście dobrym filmem.

A oto kilka naszych propozycji na najbliższy czas, które na pewno warto zobaczyć!

Madagaskar 2 – film animowany, premiera 5 lipca godz. 20:00

Madagaskar 2Madagaskar 2 Fot. Materiały prasowe

Kontynuacja hitu o przygodach drużyny zwierzęcych uciekinierów z nowojorskiego zoo. Czy rozpieszczone mieszczuchy poradzą sobie pośród dzikiej przyrody?

Eagle Eye – thriller, premiera 1 lipca godz. 20:00

Eagle eyeEagle eye Photo Credit: Ralph Nelson SMPSP / Ralph Nelson SMPSP

Wiodący przeciętne życie nieznajomi (Shia LaBeouf i Michelle Monaghan) muszą współpracować, gdy z dnia na dzień stają się przestępcami ściganymi przez FBI.

Nocny jastrząb – film sensacyjny, premiera 28 lipca godz. 21:45

Nocny jastrząbNocny jastrząb Fot. Materiały prasowe

Kryminalna historia o terroryście, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć cel. W rolach głównych Sylvester Stallone i Rutger Hauer.

Błękitna fala 2 – film obyczajowy, premiera 15 lipca godz. 20:00

Błękitna fala 2Błękitna fala 2 Fot. Materiały prasowe

Kalifornijska surferka Dana zamierza spełnić marzenie swojej matki, która chciała zmierzyć się z falami w słynnej Jeffrey’s Bay.

Atak dinozaurów – film SF, premiera 14 lipca godz. 20:00

Atak dinozaurówAtak dinozaurów Fot. Materiały prasowe

Emilia Clarke w filmie o nieoczekiwanym ataku prehistorycznych gadów. Właściciel muzeum odprawia rytuał, który ożywia muzealne eksponaty.

 

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci.