Programy dla dzieci

A A A

Zapraszamy najmłodszych widzów na porcję najlepszych polskich animacji! Sprawdzeni bohaterowie od wielu lat bawią i edukują. Również trochę starsze dzieciaki znajdą coś dla siebie. A więc usiądźcie wygodnie w fotelu i razem z naszymi bohaterami przeżywajcie niesamowite przygody.

Codziennie od godz. 7:10 włączcie bajki.

Bolek i Lolek – serial animowany

Bolek i LolekBolek i Lolek Fot. Materiały prasowe

Spotkanie z bohaterami jednej z najbardziej popularnych polskich animacji. Przyjaciele Bolek i Lolek wcielają się w postaci z lektur lub filmów i odgrywają zabawne scenki. Najmłodsi widzowie zobaczą ich w rolach kowbojów, rycerzy, tropicieli, poławiaczy skarbów i pogromców zwierząt.

Porwanie Baltazara Gąbki – serial animowany

Porwanie Baltazara GąbkiPorwanie Baltazara Gąbki Fot. Materiały prasowe

Smok Wawelski i kucharz Bartłomiej Bartolini herbu Zielona Pietruszka wyruszają na poszukiwania zaginionego profesora Baltazara Gąbki. Ich tropem podąża Szpieg z Krainy Deszczowców, Don Pedro.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci.