Seriale

13.03.2018 20:11
A A A

W telewizji METRO nie może zabraknąć propozycji dla miłośników dobrych seriali. Zapraszamy m.in. na produkcje premierowe w bezpłatnej telewizji. W seansach pełnych wrażeń nie zabraknie dobrej zabawy, ale również wątków kryminalnych i tajemniczych zdarzeń.

Agenci NCIS: Nowy Orlean - od poniedziałku do piątku godz. 13:10.

NCIS Nowy Orlean sezon 2NCIS Nowy Orlean sezon 2 Fot. Materiały prasowe

Serial kryminalny będący spin-offem bijącej rekordy popularności produkcji "Agenci NCIS". Bezkompromisowi pracownicy Naval Criminal Investigative Service wyjaśniają przestępstwa, które związane są z marynarką wojenną.

Apetyt na życie - od poniedziałku do piątku godz. 9:05

Apetyt na życieApetyt na życie FOT. MARCIN MAKOWSKI

Grupa mieszkających w Warszawie trzydziestolatków od wielu lat tworzy zgraną paczkę. Starają się utrzymywać więź i pomagać sobie w kryzysowych sytuacjach.

Detektyw Monk – serial kryminalny, emisja od poniedziałku do piątku w godz. 14:05

Detektyw MonkDetektyw Monk Fot. MATTHIAS CLAMER

Zmagający się z licznymi fobiami, cierpiący na nerwicę natręctw Adrian Monk jest wyjątkowo skuteczny w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Przez cały czas stara się również znaleźć sprawców śmierci ukochanej żony.

Wiedźmin – w poniedziałki godz. 11:10

WiedźminWiedźmin fot. B. Banaszak

Gerald jest dzieckiem, gdy jego rodzinny dom odwiedza stary wiedźmin. Na mocy tzw. prawa niespodzianki odbiera chłopca rodzicom. Trafia on do górskiej twierdzy Kaer Morhen – tam młodzi adepci poddawani są mutacjom i specjalnemu szkoleniu, by być wiedźminami, maszynami do zabijania. Morderczy trening kończy niewielu z nich, a przed Geraltem wyjątkowo trudne wyzwania...

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.