Seriale

A A A

W telewizji METRO nie może zabraknąć propozycji dla miłośników dobrych seriali. Zapraszamy m.in. na produkcje premierowe w bezpłatnej telewizji. W seansach pełnych wrażeń nie zabraknie dobrej zabawy, ale również wątków kryminalnych i tajemniczych zdarzeń.

Agenci NCIS: Nowy Orlean – serial kryminalny, od poniedziałku do piątku godz. 18:10, powtórki wtorek 21:55 i  niedziela godz. 22:15

NCIS Nowy Orlean sezon 1NCIS Nowy Orlean sezon 1 Fot. Materiały prasowe

Bezkompromisowi pracownicy rządowej agencji wyjaśniają przestępstwa, które związane są z marynarką wojenną. Akcja ulokowana jest na terenie południowych stanów USA, Missisipi i Luizjany.

Pod kopułą – serial SF 2013-2015, emisja od poniedziałku do piątku po godzinie 23

Pod kopułąPod kopułą Fot. Materiały prasowe

Serial na podstawie powieści Stephena Kinga i w produkcji Stevena Spielberga. Amerykańskie miasteczko zostaje odcięte od świata, gdy spada na nie tajemnicza kopuła. W ciągu 9 dni w Chester’s Mill rozegra się walka o władzę i na jaw wyjdzie niejedna tajemnica.

Wyspa - serial komediowy 2015, od 19 lipca, od środy do piątku o godz. 11:55

WyspaWyspa Fot. Materialy prasowe

Perypetie zgromadzonych w urokliwym miejscu młodych ludzi, którzy są przekonani, że biorą udział w wyreżyserowanym programie. Nie wiedzą jednak, że ekipa telewizyjna uległa wypadkowi, a show na wyspie wymyka się spod kontroli…

Apetyt na miłość - serial obyczajowy, od środy do piątku 12:30

Apetyt na życieApetyt na życie FOT. MARCIN MAKOWSKI

Historia dwóch młodych kobiet, które łączy pragnienie uczuciowej stabilizacji i chęć rozwiązania tajemnicy poprzedniej lokatorki wynajmowanego przez nie mieszkania. W rolach głównych Paulina Chruściel i Katarzyna Kaźmierczak.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci.