Seriale

A A A

W telewizji METRO nie może zabraknąć propozycji dla miłośników dobrych seriali. Zapraszamy m.in. na produkcje premierowe w bezpłatnej telewizji. W seansach pełnych wrażeń nie zabraknie dobrej zabawy, ale również wątków kryminalnych i tajemniczych zdarzeń.

Detektyw Monk – serial kryminalny, emisja od 15 sierpnia godz. 13:00 i 14:00

Detektyw MonkDetektyw Monk Fot. Materiały prasowe

Zmagający się z licznymi fobiami, cierpiący na nerwicę natręctw Adrian Monk jest wyjątkowo skuteczny w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Przez cały czas stara się również znaleźć sprawców śmierci ukochanej żony.

Agenci NCIS: Nowy Orlean – serial kryminalny, wtorki 22:00

NCIS Nowy Orlean sezon 2NCIS Nowy Orlean sezon 2 Fot. Materiały prasowe

Bezkompromisowi pracownicy rządowej agencji wyjaśniają przestępstwa, które związane są z marynarką wojenną. Akcja ulokowana jest na terenie południowych stanów USA, Missisipi i Luizjany.

Pod kopułą – serial s.f., emisja w niedziele 22:00

Pod kopułąPod kopułą Fot. Materiały prasowe

Serial na podstawie powieści Stephena Kinga i w produkcji Stevena Spielberga. Amerykańskie miasteczko zostaje odcięte od świata, gdy spada na nie tajemnicza kopuła. W ciągu 9 dni w Chester’s Mill rozegra się walka o władzę i na jaw wyjdzie niejedna tajemnica.

Wyspa - serial komediowy, od poniedziałku do piątku o godz. 12:30

WyspaWyspa Fot. Materialy prasowe

Perypetie zgromadzonych w urokliwym miejscu młodych ludzi, którzy są przekonani, że biorą udział w wyreżyserowanym programie. Nie wiedzą jednak, że ekipa telewizyjna uległa wypadkowi, a show na wyspie wymyka się spod kontroli…

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci.