Seriale

A A A

W telewizji METRO nie może zabraknąć propozycji dla miłośników dobrych seriali. Zapraszamy m.in. na produkcje premierowe w bezpłatnej telewizji. W seansach pełnych wrażeń nie zabraknie dobrej zabawy, ale również wątków kryminalnych i tajemniczych zdarzeń.

Czarownice z East Endu - od 15 stycznia, od poniedziałku do piątku po godz. 13.

Czarownice z East EnduCzarownice z East Endu Fot. Materiały prasowe

Joanna ukrywa przed córkami mroczny sekret - pochodzą z rodziny nieśmiertelnych czarownic. Nieświadome swoich mocy prowadzą zwykłe życie. Wkrótce prawda wychodzi na jaw.

Apetyt na życie - od 8 stycznia, od poniedziałku do piątku godz. 9:10, od 16 stycznia godz. 9:05

Apetyt na życieApetyt na życie FOT. MARCIN MAKOWSKI

Grupa mieszkających w Warszawie trzydziestolatków od wielu lat tworzy zgraną paczkę. Starają się utrzymywać więź i pomagać sobie w kryzysowych sytuacjach.

Detektyw Monk – serial kryminalny, emisja od poniedziałku do piątku w godz. 13:05 oraz w soboty 10:05

Detektyw MonkDetektyw Monk Fot. MATTHIAS CLAMER

Zmagający się z licznymi fobiami, cierpiący na nerwicę natręctw Adrian Monk jest wyjątkowo skuteczny w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Przez cały czas stara się również znaleźć sprawców śmierci ukochanej żony.

Agenci NCIS: Nowy Orlean – serial kryminalny, emisja od poniedziałku do piątku 15:00, we wtorki po 22:00

NCIS Nowy Orlean sezon 1NCIS Nowy Orlean sezon 1 Fot. Materiały prasowe

Bezkompromisowi pracownicy rządowej agencji wyjaśniają przestępstwa, które związane są z marynarką wojenną. Akcja ulokowana jest na terenie południowych stanów USA, Missisipi i Luizjany.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.