Seriale

30.04.2018 20:57
A A A

W telewizji METRO nie może zabraknąć propozycji dla miłośników dobrych seriali. Zapraszamy m.in. na produkcje premierowe w bezpłatnej telewizji. W seansach pełnych wrażeń nie zabraknie dobrej zabawy, ale również wątków kryminalnych i tajemniczych zdarzeń.

Lekarze – od poniedziałku do piątku 13:05

LekarzeLekarze Fot. TVN/Piotr Litwic

Losy chirurgów jednego z toruńskich szpitali. Główna bohaterka-Alicja to młoda i ambitna lekarka, która ma gotowy plan na życie. Jednak los co krok szykuje dla niej niespodzianki.

Prawo Agaty – od poniedziałku do piątku 14:05

Prawo AgatyPrawo Agaty Fot: TVN / Metaluna / Piotr Porębski

Agata to uznana prawniczka, która w wyniku nieciekawych wydarzeń, musi zacząć wszystko od nowa. Nowa praca, nowe sprawy i nowa miłość na stałe zmieniają priorytety mecenas Przybysz.

Agenci NCIS: Nowy Orlean - od poniedziałku do piątku godz. 13:10.

NCIS Nowy Orlean sezon 2NCIS Nowy Orlean sezon 2 Fot. Materiały prasowe

Serial kryminalny będący spin-offem bijącej rekordy popularności produkcji "Agenci NCIS". Bezkompromisowi pracownicy Naval Criminal Investigative Service wyjaśniają przestępstwa, które związane są z marynarką wojenną.

Apetyt na życie - od poniedziałku do piątku godz. 9:05

Apetyt na życieApetyt na życie FOT. MARCIN MAKOWSKI

Grupa mieszkających w Warszawie trzydziestolatków od wielu lat tworzy zgraną paczkę. Starają się utrzymywać więź i pomagać sobie w kryzysowych sytuacjach.

Detektyw Monk – serial kryminalny, emisja od poniedziałku do piątku 15:05

Detektyw MonkDetektyw Monk Fot. MATTHIAS CLAMER

Zmagający się z licznymi fobiami, cierpiący na nerwicę natręctw Adrian Monk jest wyjątkowo skuteczny w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Przez cały czas stara się również znaleźć sprawców śmierci ukochanej żony.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.