Seriale

A A A

W telewizji METRO nie może zabraknąć propozycji dla miłośników dobrych seriali. Zapraszamy m.in. na produkcje premierowe w bezpłatnej telewizji. W seansach pełnych wrażeń nie zabraknie dobrej zabawy, ale również wątków kryminalnych i tajemniczych zdarzeń.

Detektyw Monk – serial kryminalny, emisja od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 oraz w soboty 9:00

Detektyw MonkDetektyw Monk Fot. Materiały prasowe

Zmagający się z licznymi fobiami, cierpiący na nerwicę natręctw Adrian Monk jest wyjątkowo skuteczny w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Przez cały czas stara się również znaleźć sprawców śmierci ukochanej żony.

Cztery poziomo - serial komediowy, emisja od wtorku do piątku 9:05

Cztery poziomo ep2Cztery poziomo ep2 Fot. Materiały prasowe

Sitcom więzienny, pełen abstrakcyjnego humoru. Odsiadujący swoje wyroki w zakładzie karnym czterej mężczyźni szukają sposobu, by zabić więzienną rutynę. Wpadają na zaskakujące pomysły. W rolach głównych: Tomasz Sapryk, Arkadiusz Jakubik, Jacek Braciak i Robert Wabich.

Agenci NCIS: Nowy Orlean – serial kryminalny, emisja we wtorki po 22:00

NCIS Nowy Orlean sezon 2NCIS Nowy Orlean sezon 2 Fot. Materiały prasowe

Bezkompromisowi pracownicy rządowej agencji wyjaśniają przestępstwa, które związane są z marynarką wojenną. Akcja ulokowana jest na terenie południowych stanów USA, Missisipi i Luizjany.

Pod kopułą – serial s.f., emisja w niedziele po 22:00

Pod kopułąPod kopułą Fot. Materiały prasowe

Serial na podstawie powieści Stephena Kinga i w produkcji Stevena Spielberga. Amerykańskie miasteczko zostaje odcięte od świata, gdy spada na nie tajemnicza kopuła. W ciągu 9 dni w Chester’s Mill rozegra się walka o władzę i na jaw wyjdzie niejedna tajemnica.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci.