Styl życia

A A A

Dla wszystkich ciekawych świata i poszukujących inspiracji przygotowaliśmy programy lifestylowe. To propozycje związane z aktywnym stylem życia i zdrowiem, przez kulinaria, architekturę, zjawiska kulturowe i społeczne, po podróże, tajemnice nauki i osiągnięcia cywilizacji. Z tak szerokiej oferty każdy może wybrać coś dla siebie.

Bear Grylls: Szkoła przetrwania – program poradnikowy, emisja od wtorku do piątku o godz. 9:35 i od poniedziałku do piątku godz. 17:05

Bear Grylls: Szkoła przetrwaniaBear Grylls: Szkoła przetrwania Fot. Materiały prasowe

Bear Grylls kontynuuje swoją podróż przez najbardziej niebezpieczne i nieprzyjazne miejsca na świecie. Poszukiwacz przygód odwiedza między innymi wulkaniczną Islandię, dzikie zakątki Nowej Zelandii, nieprzyjazną dżunglę na Borneo i skaliste kaniony w Utah.

Wielkie projekty - program poradnikowy, emisja od wtorku do piątku godz. 11:30

Wielkie projektyWielkie projekty Fot. Materialy prasowe

Projektant Kevin McCloud ma jasno określony cel - pomóc ludziom w realizacji marzenia o idealnym domu. W programie zobaczymy nieruchomości zróżnicowane pod względem stylu i wzornictwa, które łączy to, że są nietypowe i ekstrawaganckie.

Ekstremalne odchudzanie - program poradnikowy, emisja od 7 września w czwartek i piątek godz. 10:35; od 12 września: od wtorku do piątku godz. 9:30

Ekstremalne odchudzanie David Rebecca sezon 3Ekstremalne odchudzanie David Rebecca sezon 3 Fot. Materiały prasowe

Osoby otyłe podejmują wyzwanie - ich celem jest utrata połowy wagi, zmiana nawyków żywieniowych i trybu życia na aktywny. Mają na to rok. Uczestnikom z pomocą przychodzą trener Chris Powell i jego żona Heidi.

Rekiny auto-biznesu – program rozrywkowy, emisja poniedziałek - piątek godz. 16:00

Rekiny auto-biznesuRekiny auto-biznesu Fot. Materiały prasowe

Bohaterami serii są miłośnicy motoryzacji, którzy pod warstwą rdzy i brudu potrafią dostrzec prawdziwe skarby. W 34 odcinkach widzowie zobaczą, jak pozornie bezwartościowe wraki, naprawione i odnowione, stają się cennymi eksponatami pożądanymi przez kolekcjonerów.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci.