Styl życia

30.04.2018 21:20
A A A

Dla wszystkich ciekawych świata i poszukujących inspiracji przygotowaliśmy programy lifestylowe. To propozycje związane z aktywnym stylem życia i zdrowiem, przez kulinaria, architekturę, zjawiska kulturowe i społeczne, po podróże, tajemnice nauki i osiągnięcia cywilizacji. Z tak szerokiej oferty każdy może wybrać coś dla siebie.

Rozmowy w toku - talk-show. Od poniedziałku do piątku 8:05

Rozmowy w tokuRozmowy w toku Fot.: TVN / Agnieszka Wojtuń / Green Carrot

Najpopularniejszy polski talk-show. Wzrusza, bawi, emocjonuje i edukuje. Ewa Drzyzga wraz ze swoimi gośćmi i ekspertami porusza tematy, którymi żyją Polacy. Tu nie ma żadnego tabu.

Operacja: LOT – od 27 maja w niedziele o 14:50, powtórki: wtorek 22:00

Operacja: LOTOperacja: LOT Fot. Materiały prasowe

Kulisy zwykle niedostępne dla pasażerów. W jaki sposób kieruje się ruchem lotniczym? Co robić w sytuacjach kryzysowych na pokładzie samolotu? Program zdradzi niejeden sekret.

Najciekawszy zawód świata – w poniedziałki 10:30

Najciekawszy zawód świataNajciekawszy zawód świata Fot. Materiały prasowe

Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy wykonują unikalne, często niebezpieczne zawody. Potrzebują dawki adrenaliny, a zajęcia, które wykonują, dostarczają jej nieustannie.

Klan z Alaski - od poniedziałku do piątku 17:00

Klan z AlaskiKlan z Alaski Fot. Materiały prasowe

Dziewięcioosobowa rodzina Brownów wychowała się i żyje z dala od cywilizacji. Mieszkając pośrodku alaskańskiej dziczy są zdani wyłącznie na siebie.

Złomowisko PL - reality show. We wtorki 22:00.

Złomowisko PLZłomowisko PL Fot. Piotr Mizerski

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

Survival we dwoje – program poradnikowy. W soboty 13:30.

Survival we dwojeSurvival we dwoje Fot. Materiały prasowe

Pary survivalowców pozostawione pośrodku dziczy starają się przedrzeć z powrotem do cywilizacji. Czy walcząc o przetrwanie nie narażą na szwank swojego związku?

Anatomia magii – program rozrywkowy. Od wtorku do piątku 12:10.

Anatomia magiiAnatomia magii Fot. Materiały prasowe

Czy lewitacja jest możliwa? Czy magik może zgnieść kilkutonowy tankowiec jak puszkę? Iluzjoniści zdradzają sekrety swoich spektakularnych tricków. Poznaj świat magii od podszewki.

Gorączka złota – program poradnikowy. Od poniedziałku do piątku 18:00.

Gorączka złotaGorączka złota Fot. Justin Kelly

Parker, Todd i Tony dla złota są w stanie przetrząsnąć pół Ameryki. Czy piekący żar, niebezpieczne zwierzęta i tropikalne choroby powstrzymają załogę przed odniesieniem sukcesu?

Królowe lombardu – program rozrywkowy. Od poniedziałku do piątku 16:00.

Królowe lombarduKrólowe lombardu Fot. Materiały prasowe

Niedaleko Chicago Minda i Nikki postanowiły otworzyć lombard skierowany do kobiet. Biżuteria, zabytkowe lalki Barbie czy unikatowe antyki to tylko część zasobów, którymi dysponują.

Mieszkanie na pniu – program rozrywkowy. W niedziele po 12:20.

Mieszkanie na pniuMieszkanie na pniu Fot. Materiały prasowe

Wille na drzewie? Tylko w wykonaniu Peta Nelsona, który trudni się budową domów na drzewach. Efekty jego pracy pozostają na długo w pamięci.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.