Styl życia

A A A

Dla wszystkich ciekawych świata i poszukujących inspiracji przygotowaliśmy programy lifestylowe. To propozycje związane z aktywnym stylem życia i zdrowiem, przez kulinaria, architekturę, zjawiska kulturowe i społeczne, po podróże, tajemnice nauki i osiągnięcia cywilizacji. Z tak szerokiej oferty każdy może wybrać coś dla siebie.

Polscy truckersi - program rozrywkowy, emisja w piątki godz. 17:00

Polscy truckersiPolscy truckersi Fot. Materiały prasowe

Kierowca ciężarówki to jeden z najtrudniejszych zawodów. To nie tylko profesja, to styl życia. Zapraszamy na spotkania z kierowcami, którzy z dumą jeżdżą po polskich drogach.

Salon sukien ślubnych - program poradnikowy, emisja od wtorku do piątku godz. 11:40 oraz w niedziele 13:20

Salon sukien ślubnych: PolskaSalon sukien ślubnych: Polska Fot. Piotr Mizerski

Stefano Terrazzino otwiera przed przyszłymi pannami młodymi podwoje wyjątkowego "Salonu Sukien Ślubnych". Pomaga kobietom w poszukiwaniach idealnej sukni ślubnej.

Retroreanimacja: pojazdy bojowe - program rozrywkowy, emisja w piątki godz. 19:00

Retroreanimacja - pojazdy bojoweRetroreanimacja - pojazdy bojowe Fot. Materiały prasowe

Mechanicy z Custom Factory podejmują się odnowienia wyjątkowych, historycznych pojazdów wojskowych, m.in. słynnego "Kubusia", który uczestniczył w walkach podczas Powstania Warszawskiego.

Słodki biznes - program rozrywkowy, od wtorku do piątku 12:05

Słodki biznesSłodki biznes Fot. Jay King

Buddy Valastro - jeden z najsłynniejszych cukierników w USA - jest szefem cukierni Carlo's City Hall Bake Shop w Hoboken w New Jersey. Słynie z tworzenia wspaniałych ciast i tortów, czasami o bardzo zaskakującym kształcie

Gorączka złota - program poradnikowy, od poniedziałku do piątku godz. 18:00, powtórka: niedziela 11:20

Gorączka złotaGorączka złota Fot. AL GRILLO

Złoto fascuje ludzkość od zarania dziejów, tak też jest w XXI wieku.To niezwykłe reality show to spotkanie z rodziną Hofmanów, która w obliczu kryzysu ekonomicznego bierze sprawy swoje ręce i wyrusza na poszukiwanie złota w najdzikszych zakątkach Alaski. Hoffmanowie kupili ponad 200 akrów ziemi i mają nadzieję na zdobycie fortuny, ale nowe przedsięwzięcie okazuje się niezwykle trudne i wymagające...

Wielkie projekty - program poradnikowy, emisja od wtorku do piątku godz. 10:10

Wielkie projekty s8 ep5Wielkie projekty s8 ep5 Fot. Materialy prasowe

Projektant Kevin McCloud ma jasno określony cel - pomóc ludziom w realizacji marzenia o idealnym domu. W programie zobaczymy nieruchomości zróżnicowane pod względem stylu i wzornictwa, które łączy to, że są nietypowe i ekstrawaganckie.

Ekstremalne odchudzanie - program poradnikowy, emisja od 7 września w czwartek i piątek godz. 10:35; od 12 września: od wtorku do piątku godz. 9:30

Ekstremalne odchudzanie Meredith sezon 3Ekstremalne odchudzanie Meredith sezon 3 Fot. Materiały prasowe

Osoby otyłe podejmują wyzwanie - ich celem jest utrata połowy wagi, zmiana nawyków żywieniowych i trybu życia na aktywny. Mają na to rok. Uczestnikom z pomocą przychodzą trener Chris Powell i jego żona Heidi.

Rekiny auto-biznesu – program rozrywkowy, emisja poniedziałek - piątek godz. 16:00

Rekiny auto-biznesuRekiny auto-biznesu Fot. Materiały prasowe

Bohaterami serii są miłośnicy motoryzacji, którzy pod warstwą rdzy i brudu potrafią dostrzec prawdziwe skarby. W 34 odcinkach widzowie zobaczą, jak pozornie bezwartościowe wraki, naprawione i odnowione, stają się cennymi eksponatami pożądanymi przez kolekcjonerów.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci.