Styl życia

28.02.2018 17:46
A A A

Dla wszystkich ciekawych świata i poszukujących inspiracji przygotowaliśmy programy lifestylowe. To propozycje związane z aktywnym stylem życia i zdrowiem, przez kulinaria, architekturę, zjawiska kulturowe i społeczne, po podróże, tajemnice nauki i osiągnięcia cywilizacji. Z tak szerokiej oferty każdy może wybrać coś dla siebie.

Dom w górach skalistych – od wtorku do piątku godz. 10:10

Dom w Górach SkalistychDom w Górach Skalistych Fot. Materiały prasowe

Góry Skaliste kuszą pięknymi widokami oraz bliskością natury. Na domy w tej okolicy nie brakuje chętnych. Czy bohaterom programu uda się znaleźć posiadłość, o jakiej marzą?

Dom na Alasce – od 8 marca od wtorku do piątku godz. 10:10

Dom na AlasceDom na Alasce Fot. Materiały prasowe

Domy na Alasce cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zobacz, jak wyglądają poszukiwania wymarzonej nieruchomości w jednej z najbardziej dziewiczych części Ameryki.

Kupić sobie plażę – od wtorku do piątku godz. 10:40

Kupić sobie plażęKupić sobie plażę Fot. Materiały prasowe

Historie ludzi, których marzenie o zamieszkaniu nad morzem właśnie się spełnia. W programie uczestnicy odwiedzają 3 nadmorskie rezydencje położone w najpiękniejszych zakątkach USA.

Kupić dom za granicą – od 20 marca od wtorku do piątku godz. 10:40

Rosyjskie rodziny wyjeżdżają poza ojczyznę w poszukiwaniu wymarzonego domu. Gospodarz programu, Aleksandr Nosik, służy im radą i oferuje spektakularne posiadłości.

Mała piękność – od wtorku do piątku 12:10

Mała pięknośćMała piękność Fot. Rebecca Drobis

Witajcie za kulisami konkursów piękności dla dzieci! Poznajcie najmłodszych uczestników i ich zdeterminowanych rodziców, którzy dla tiary są w stanie zrobić niemal wszystko.

Dom na końcu świata – w soboty godz. 12:30

Dom na końcu świataDom na końcu świata Fot. Materiały prasowe

Wielu z nas marzy o ucieczce od codzienności – obowiązków, miejskiego gwaru, ciągłego pośpiechu. Kevin McCloud przekonuje, że każde pragnienie można zrealizować. Spotyka się z rodzinami, które spełniły swoje marzenie i udowodniły, że proste życie jest szczęśliwe. Poznajemy niezwykłe historie ludzi, którzy porzucili wygodne miejskie życie i przeprowadzili się w najbardziej niedostępne zakątki świata.

Survival we dwoje – od 31 marca w soboty godz. 12:30

Pary survivalowców pozostawione pośrodku dziczy starają się przedrzeć z powrotem do cywilizacji. Czy walcząc o przetrwanie nie narażą na szwank swojego związku?

Wyprawa w nieznane z Edem Staffordem - program poradnikowy, w soboty 16:00, niedziele 9:20

Wyprawa w nieznane z Edem StaffordemWyprawa w nieznane z Edem Staffordem Fot. Ilan Godfrey

Ed Stafford wyrusza na poszukiwania prawdy ukrytej w tajemniczych znakach i plamach na Ziemi. Niecodzienne zjawiska uchwycono na zdjęciach zrobionych z satelity.

Klan z Alaski - program rozrywkowy, od poniedziałku do piątku godz. 17:00

Klan z AlaskiKlan z Alaski Fot. Materiały prasowe

Dziewięcioosobowa rodzina Brownów wychowała się i żyje z dala od cywilizacji. Mieszkając pośrodku alaskańskiej dziczy są zdani wyłącznie na siebie.

Morze złota - program poradnikowy, od poniedziałku do piątku godz. 18:00

Morze złotaMorze złota Fot. Dawson Childers

Miasteczko Nome na Alasce każdego lata zapełnia się przyjezdnymi, poszukującymi w okolicy złota. Nie brakuje też ekscentryków, przeczesujących w tym celu dno morza Beringa.

Zdecyduj i przeżyj - program poradnikowy, od poniedziałku do piątku godz. 19:00

Zdecyduj i przeżyjZdecyduj i przeżyj Fot. Materiały prasowe

Czy większe szanse na ocalenie mamy podczas starcia z krokodylem czy rekinem ludojadem? Program ilustruje teoretyczne wybory, które mogą zadecydować o przetrwaniu.

Domy na aukcji - program rozrywkowy, od poniedziałku do piątku 16:00, w soboty 13:30

Domy na aukcjiDomy na aukcji Fot. Materiały prasowe

Sądy w Arizonie wystawiają na aukcję nieruchomości w atrakcyjnych cenach. Licytanci zaciekle walczą o zagadkowe posiadłości. Jednak dopóki ich nie zakupią, nie mogą obejrzeć wnętrza domu.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.