Styl życia

A A A

Dla wszystkich ciekawych świata i poszukujących inspiracji przygotowaliśmy programy lifestylowe. To propozycje związane z aktywnym stylem życia i zdrowiem, przez kulinaria, architekturę, zjawiska kulturowe i społeczne, po podróże, tajemnice nauki i osiągnięcia cywilizacji. Z tak szerokiej oferty każdy może wybrać coś dla siebie.

Bear Grylls: Szkoła przetrwania – program poradnikowy, emisja od wtorku do piątku o godz. 9:35 i od poniedziałku do piątku godz. 17:05

Bear Grylls: Szkoła przetrwaniaBear Grylls: Szkoła przetrwania Fot. Materiały prasowe

Bear Grylls kontynuuje swoją podróż przez najbardziej niebezpieczne i nieprzyjazne miejsca na świecie. W 6. serii programu poszukiwacz przygód odwiedza wulkaniczną Islandię, dzikie zakątki Nowej Zelandii, nieprzyjazną dżunglę na Borneo i skaliste kaniony w Utah.

Najciekawszy zawód świata – serial dokumentalny, emisja od 3 lipca o godz. 16:30

Najciekawszy zawód świataNajciekawszy zawód świata Fot. Materiały prasowe

Spotkanie z ludźmi, którzy wykonują unikalne, często niebezpieczne zawody. W ośmiu odcinkach widzowie poznają m.in. naukowców sypiających w koronach gigantycznych drzew, konstruktorów rakiet i poganiaczy bydła, którzy stada pilnują z... helikoptera.

Rekiny auto-biznesu – program rozrywkowy, emisja od 2 lipca o godz. 13:40

Rekiny auto-biznesuRekiny auto-biznesu Fot. Materiały prasowe

Bohaterami serii są miłośnicy motoryzacji, którzy pod warstwą rdzy i brudu potrafią dostrzec prawdziwe skarby. W 34 odcinkach widzowie zobaczą, jak pozornie bezwartościowe wraki, naprawione i odnowione, stają się cennymi eksponatami pożądanymi przez kolekcjonerów.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci.