Styl życia

A A A

Dla wszystkich ciekawych świata i poszukujących inspiracji przygotowaliśmy programy lifestylowe. To propozycje związane z aktywnym stylem życia i zdrowiem, przez kulinaria, architekturę, zjawiska kulturowe i społeczne, po podróże, tajemnice nauki i osiągnięcia cywilizacji. Z tak szerokiej oferty każdy może wybrać coś dla siebie.

Domy na aukcji - program rozrywkowy - od 8 stycznia od poniedziałku do piątku godz. 16:00

Domy na aukcjiDomy na aukcji Fot. Materiały prasowe

Sądy w Arizonie wystawiają na aukcję nieruchomości w atrakcyjnych cenach. Licytanci zaciekle walczą o zagadkowe posiadłości. Jednak dopóki ich nie zakupią, nie mogą obejrzeć wnętrza domu.

Medium z Long Island - program rozrywkowy - w soboty godz. 13:00, od 16 stycznia od wtorku do piątku 12:05

Medium z Long IslandMedium z Long Island Fot. Materiały prasowe

Program o pracy i życiu Theresy Caputo - amerykańskiego medium. Kobieta potrafi nawiązać kontakt ze zmarłymi. Przekazuje wiadomości z zaświatów tym, którzy nadal żyją.

Jak to jest zrobione - program rozrywkowy - od 5 stycznia, od poniedziałku do piątku godz. 19:00

Jak to jest zrobioneJak to jest zrobione Fot. Materiały prasowe

Poznajcie fabryki i zakłady produkcyjne od kuchni. Przekonamy się, jak powstają zwykłe i niezwykłe przedmioty, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Morze złota - program poradnikowy - od 29 stycznia, od poniedziałku do piątku 18:00

Morze złotaMorze złota Fot. Materiały prasowe

Miasteczko Nome na Alasce każdego lata zapełnia się przyjezdnymi, poszukującymi w okolicy złota. Nie brakuje też ekscentryków, przeczesujących w tym celu dno morza Beringa.

Jazdy Karolaka - od 27 stycznia w soboty 16:00

Jazdy KarolakaJazdy Karolaka Fot. Materiały prasowe

Aktor i motomaniak Tomasz Karolak siada za kierownicą, by stawić czoła rajdowym wyzwaniom. Towarzyszą mu znani rajdowcy, m.in. Adam Małysz i Kuba Przygoński.

Sekrety miliarderów - program rozrywkowy, od wtorku do piątku godz. 16:00, od 14 stycznia emisja w niedziele po godz. 14:20

Sekrety miliarderówSekrety miliarderów Fot. Materiały prasowe

Brytyjski dziennikarz Eamonn Holmes i prezenterka telewizyjna Ruth Langsford sprawdzają, jak żyją ludzie, którzy mają prawdziwe fortuny.

Słodki biznes - program rozrywkowy, od wtorku do piątku godz. 12:15, od 14 stycznia w niedziele po godz. 13:45

Słodki biznesSłodki biznes 

Buddy Valastro - jeden z najsłynniejszych cukierników w USA - jest szefem cukierni Carlo's City Hall Bake Shop w Hoboken w New Jersey. Słynie z tworzenia wspaniałych ciast i tortów, czasami o bardzo zaskakującym kształcie.

Rekiny auto-biznesu – program rozrywkowy - od 23 stycznia od wtorku do piątku godz. 9:40

Rekiny auto-biznesuRekiny auto-biznesu Fot. Materiały prasowe

Bohaterami serii są miłośnicy motoryzacji, którzy pod warstwą rdzy i brudu potrafią dostrzec prawdziwe skarby. W 34 odcinkach widzowie zobaczą, jak pozornie bezwartościowe wraki, naprawione i odnowione, stają się cennymi eksponatami pożądanymi przez kolekcjonerów.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.