Dochodowy remont

22.04.2018 18:44
A A A
Dochodowy remont

Dochodowy remont

Scott McGillivray pomaga tak wyremontować dom, by przynosił właścicielom dochód z wynajmu. Od poniedziałku do piątku 16:30.

Scott McGillivray jest ekspertem specjalizującym się w podwyższaniu wartości nieruchomości. Bohaterom swojego programu pokazuje, jak wyremontować dom tak, by na tym zarobić.

Income property s5 ep6Income property s5 ep6 Fot. Materialy prasowe

McGillivray zna sposób na skuteczne podwyższenie wartości domu lub mieszkania. W swoim programie krok po kroku przeprowadza bohaterów przez żmudny proces remontowania i obliczania zysku z inwestycji. Służy wsparciem w kontaktach z bankiem i doradza najbardziej optymalne rozwiązania w projektowaniu wnętrz.

Income property s5 ep5Income property s5 ep5 Fot. Materialy prasowe

W każdym odcinku właściciele stają przed wyborem, czy zainwestować więcej środków w remont, co zaprocentuje możliwością korzystniejszego wynajmu, czy dążyć do obniżenia kosztów spłaty hipoteki w banku.

Dochodowy remontDochodowy remont Fot. Materiały prasowe

Gdy już się zdecydują... zaczyna się wielka demolka. Scott ze swoją ekipą budowlaną projektuje, remontuje i robi wszystko, by podnieść standard nieruchomości.

Dochodowy remontDochodowy remont Fot. Materiały prasowe

Każdy odcinek kończy się podsumowaniem i ponowną oceną wartości domu. Scott podpowiada również, jak dobrze zainwestować w zakup nieruchomości.

Dochodowy remont sezon 7 odcinek 3Dochodowy remont sezon 7 odcinek 3 Fot. Materiały prasowe

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.