Publicystyka

31.03.2018 19:25
A A A

Zapraszamy do oglądania naszych programów publicystycznych. W przystępnej formie komentujmy, ale nie kreujemy otaczającą nas rzeczywistość.

Nogaś poleca – magazyn, emisja w niedziele 6:50

Nogaś polecaNogaś poleca Fot. ADAM STĘPIEŃ

Cotygodniowa audycja publicystyczno-kulturalna. Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Michał Nogaś przedstawi najciekawsze jego zdaniem nowości wydawnicze tygodnia. Podpowie, po które pozycje warto sięgnąć, a których unikać. W programie znajdzie się również miejsce na krótką rozmowę z autorami o książkach i ich bohaterach.

Studio Dużego Formatu – program publicystyczny, emisja w poniedziałki 9:45 i 9:50

Studio Dużego FormatuStudio Dużego Formatu Fot. Materiały prasowe

Reporter Włodzimierz Nowak zaprasza innych reporterów na rozmowę o ich pracy. Rozmawia zarówno z gwiazdami tego gatunku, jak i początkującymi w zawodzie. Nawiązuje do głośnych reportaży, znanych spraw, w tym bieżących, które pojawiają się na łamach tygodnika reporterów „Duży Format”.

Crash test Dominiki Wielowieyskiej – program publicystyczny, emisja w poniedziałki 10:15

Crash test Dominika WielowiejskaCrash test Dominika Wielowiejska Fot. Materialy prasowe

Dziennikarka Dominika Wielowieyska zaprasza osobowości świata polityki i kultury na przejażdżkę po Warszawie. Rozmowa dotyczy bieżących wydarzeń politycznych i społecznych. Do rozmówców w czasie jazdy dosiada się niezapowiedziany gość.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.