Wielkie projekty

A A A
Wielkie projekty

Wielkie projekty

Projektant Kevin McCloud ma jasno określony cel - pomóc ludziom w realizacji marzenia o idealnym domu. Nietypowe projekty, ekologiczne rozwiązania i innowacyjne technologie nie mają przed nim tajemnic. "Wielkie projekty" od wtorku do piątku 10:10.

W programie zobaczymy nieruchomości zróżnicowane pod względem stylu i wzornictwa, które łączy to, że są nietypowe i ekstrawaganckie.

Projektant Kevin McCloud ma jasno określony cel - pomóc ludziom w realizacji marzenia o idealnym domu. Nietypowe projekty, ekologiczne rozwiązania i innowacyjne technologie nie mają przed nim tajemnic.Projektant Kevin McCloud ma jasno określony cel - pomóc ludziom w realizacji marzenia o idealnym domu. Nietypowe projekty, ekologiczne rozwiązania i innowacyjne technologie nie mają przed nim tajemnic. Fot. Materialy prasowe

Każdy, kto kiedykolwiek przeżył remont wie, jak dużo pracy i wysiłku trzeba włożyć, żeby zrealizować swoją wizję o idealnym domu. Często temu wydarzeniu towarzyszą wielkie emocje, od radości i satysfakcji, przez zdenerwowanie, aż po strach i złość.

Wielkie projekty s8 ep4Wielkie projekty s8 ep4 Fot. Materialy prasowe

Bohaterowie serii to ludzie, którzy mają określoną wizję i środki na to, by wybudować domy marzeń. Brakuje im tylko odrobiny wiedzy i doświadczenia, aby zrealizować swoje często bardzo śmiałe i nowatorskie plany.

Brakuje im tylko odrobiny wiedzy i doświadczenia, aby zrealizować swoje, często bardzo śmiałe i nowatorskie plany.Brakuje im tylko odrobiny wiedzy i doświadczenia, aby zrealizować swoje, często bardzo śmiałe i nowatorskie plany. Fot. Materialy prasowe

Pomaga im w tym Kevin McCloud. Projektant podpowiada, służy radą i wskazuje, na co należy zwrócić największą uwagę na poszczególnych etapach powstawania projektu. Towarzyszy inwestorom na każdym kroku, od sporządzania planów architektonicznych, przez place budowy aż po wybór mebli i dodatków.

Wielkie projekty s9 ep8Wielkie projekty s9 ep8 Fot. Materialy prasowe

Kevin McCloud jest brytyjskim projektantem, od 1999 roku prowadzi serię "Grand Designs". W 2006 roku został honorowym członkiem prestiżowej Royal Institute of British Architects, a w 2014 Członkiem Orderu Imperium Brytyjskiego. Oświetlenie zaprojektowane według jego projektu można oglądać między innymi w katedrze w Ely, hotelu Savoy w Londynie czy luksusowym domu towarowym Harrods.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.