Krew za krew

A A A
Krew za krew

Krew za krew

Historia dwóch mężczyzn, żyjących pragnieniem zemsty. Liam Neeson i Pierce Brosnan w debiucie pełnometrażowym Davida Von Anckena. Piątek 21:55.

Rok 1868. Pułkownik Carver wraz z grupą najemników tropi kapitana Gideona, który w czasie wojny secesyjnej stał po przeciwnej stronie barykady.

Krew za krewKrew za krew Fot. Materiały prasowe

Dla Carvera wojna trwa, a obsesyjne pragnienie zemsty za tragedię sprzed lat napędza go do dalszych działań. Za wszelką cenę chce dopaść Gideona i go zabić.

Krew za krewKrew za krew Lorey Sebastian / Lorey Sebastian

Ten desperacko walczy o przeżycie w najbardziej niedostępnych rejonach i nieprzyjaznych warunkach. Chce uniknąć konfrontacji, która dla niego może być śmiertelna.

Krew za krewKrew za krew Fot. Materiały prasowe

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.