Ekstremalne odchudzanie

A A A
Ekstremalne odchudzanie David Rebecca sezon 3

Ekstremalne odchudzanie David Rebecca sezon 3

Osoby otyłe podejmują wyzwanie - ich celem jest utrata połowy wagi, zmiana nawyków żywieniowych i trybu życia na aktywny. Mają na to rok. "Ekstremalne odchudzanie" od wtorku do piątku 10:05.

Uczestnikom z pomocą przychodzą trener Chris Powell i jego żona Heidi.

Ekstremalne odchudzanie David Rebecca sezon 3Ekstremalne odchudzanie David Rebecca sezon 3 Fot. Materiały prasowe

Profesjonalnie przygotowany plan ćwiczeń, wpojenie zasad zdrowego odżywiania, pomoc w chwilach słabości, na to wszystko mogą liczyć bohaterowie programu.

Ekstremalne odchudzanie Sally sezon 2Ekstremalne odchudzanie Sally sezon 2 Fot. Materiały prasowe

Przed nimi wielkie wyzwanie i wiele wyrzeczeń, a nagrodą jest nowa sylwetka i zdrowy organizm.

Ekstremalne odchudzanie Meredith sezon 3Ekstremalne odchudzanie Meredith sezon 3 Fot. Materiały prasowe

 • 28 - MAJ.
 • Tajemnica Trójkąta Ber...

  Tajemnica Trójkąta Bermudzkiego

  Owiane złą sławą miejsca od zawsze wzbudzają ciekawość i są przedmiotem badań. Obszar Atlantyku, którego wierzchołkami są wyspy Bermudy, Puerto Rico i południowy kraniec Florydy, nazywany Trójkątem Bermudzkim, jest jednym z takich miejsc. To właśnie tam w tajemniczych okolicznościach zaginęło wiele statków i samolotów. Przyczynami w niektórych przypadkach były złe warunki pogodowe lub ludzkie błędy. Są jednak i takie przypadki, których nie można wyjaśnić w racjonalny sposób. Rozwikłanie zagadki Trójkąta Bermudzkiego od lat jest celem badaczy, ale i poszukiwaczy przygód. Powstało wiele teorii, które próbowały wyjaśnić tajemnicze zdarzenia w tym regionie. Do tej pory jednak nie uzyskano jednoznacznej odpowiedzi. Autorzy dokumentu przybliżają niektóre z tajemnic tego miejsca.
 • Lodowaty wyścig z czasem

  Lodowaty wyścig z czasem

  Niesamowita historia trzech śmiałków, którzy postanowili pobić rekord Guinnessa i w jak najkrótszym czasie dotrzeć na biegun drogą lądową. Muszą pobić wynik 2 dni, 21 godzin i 21 minut. W trzyosobowej załodze znaleźli się: szef ekspedycji polarnych i aktualny rekordzista Jason de Carteret, konstruktor Kieron Bradley oraz Jason Thomas, copywriter, który wywalczył sobie miejsce w załodze w konkursie. Specjalnie dla nich przygotowano prototypowy pojazd. Podniesiona konstrukcja porusza się na oponach, które mają ok. 112 cm średnicy. Maszyna ma wzmocniony silnik oraz zamontowaną na froncie metrowej długości poprzeczkę, zapobiegającą wpadaniu w szczeliny lodowe. Klatka kabiny została także dodatkowo wzmocniona. Cała wyprawa jest rejestrowana przy użyciu nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu możemy obserwować, jak wyglądała ta ekstremalna wyprawa i jakim przeciwnościom musieli stawić czoła jej uczestnicy.
 • Dżungla złota

  Dżungla złota

  Opowieść o ludziach, którzy w nieprzyjaznych warunkach poszukują bogactwa. Rok 2008 był przełomowy dla dwóch agentów nieruchomości - George Wright i Scott Lomu zignorowali sygnały ostrzegawcze i stracili wszystko. Postanowili ratować swoje domy. Wyruszyli na wyprawę do afrykańskiej dżungli i w Ghanie kupili działkę o powierzchni 80 akrów, na której rozpoczęli poszukiwania złota. Codziennie zmagają się z trudnościami życia w dzikim terenie, a dodatkowo muszą poradzić sobie z psującymi się maszynami. To cena, jaką płacą za odzyskanie dawnego poziomu życia.
 • Ponadczasowe konstrukcje

  Ponadczasowe konstrukcje

  Jaką bronią dysponował przed wiekami żołnierz? Dziś krótka historia uzbrojenia. Współczesne wojsko jest wyposażone w najnowocześniejsze zdobycze techniki. A przecież starożytni też świetnie sobie radzili. Okazuje się, że mieli oni do dyspozycji zaskakujące zastosowanymi rozwiązaniami rodzaje broni. Możemy się dowiedzieć, czym walczyli i kto wynalazł pierwszą kamizelkę kuloodporną.
 • WideoNews

  WideoNews

  WideoNews to krótki materiał wideo, który w prosty sposób pokazuje ciekawe treści, łącząc tekst z dynamicznymi fragmentami wideo. Idealny do opowiadania ciekawych historii - newsowych, lifestyle'owych i rozrywkowych. Łączy atrakcyjny obraz i zwięzłą, wciągającą narrację.
 • WideoNews

  WideoNews

  WideoNews to krótki materiał wideo, który w prosty sposób pokazuje ciekawe treści, łącząc tekst z dynamicznymi fragmentami wideo. Idealny do opowiadania ciekawych historii - newsowych, lifestyle'owych i rozrywkowych. Łączy atrakcyjny obraz i zwięzłą, wciągającą narrację.
 • Pogoda na przyszłość

  Pogoda na przyszłość

  Mieszkający w Glasgow Frank po wielu latach traci pracę. Jako inżynier specjalizujący się w budowie statków nie ma wielkich szans na znalezienie nowej posady. Przyzwyczajony do intensywnego życia, wypełnionego zawodowymi obowiązkami, nie potrafi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Nie widząc dalszych perspektyw, Frank pogrąża się we własnym świecie i ma coraz większy problem z wypełnieniem emocjonalnej pustki. Ma to negatywny wpływ na jego stosunki z najbliższymi - żoną Joan i synem Robem, którzy nie potrafią zrozumieć jego zachowania. Również przyjaciele nie potrafią pomóc Frankowi do czasu, gdy pięknego słonecznego dnia jeden z nich stwierdza, że mógłby przepłynąć wpław do Francji. Frank wpada na pomysł, który pozwoli mu odzyskać dawną energię i podjąć nowe wyzwania. W tajemnicy przed bliskimi, przy wsparciu przyjaciół przygotowuje się do przepłynięcia kanału La Manche.
 • Goście w Ameryce

  Goście w Ameryce

  Na skutek pomyłki w czasie odprawiania czarów rycerz i jego giermek trafiają do współczesnego Chicago. Amerykańska wersja francuskiej komedii "Goście, goście". W rolach głównych Jean Reno i Christian Clavier. Hrabia Thibault, chcąc ratować swoją narzeczoną, którą zabił pod wpływem klątwy, postanawia przenieść się w czasie i odmienić bieg wydarzeń. Po pomoc udaje się do czarnoksiężnika, który sporządza odpowiedni eliksir. Myli jednak składniki i rycerz wraz z wiernym giermkiem przenoszą się z wieku XII do XX. Są oszołomieni i zaskoczeni nowym otoczeniem. Spotykają potomkinię Thibaulta, Julię i jej intryganckiego narzeczonego Huntera. Dzielny rycerz zrobi wszystko, aby więź pokoleniowa mogła zaistnieć. Musi jak najszybciej znaleźć sposób, aby powrócić do swoich czasów. Będzie to ogromne wyzwanie, a na dodatek osiągnięcia techniki i zachowanie wyzwolonych mieszkańców Ameryki nie ułatwiają zadania.
 • Morderczy układ

  Morderczy układ

  Hayden Emery zostaje niesłusznie oskarżona o morderstwo swojego bogatego męża Franka. Wszystkie dowody wskazują przeciwko niej. Detektyw Sloan aresztuje Hayden. Zrozpaczona kobieta musi walczyć o swoje dobre imię. Okazuje się, że pozornie spokojne miasto kryje wiele tajemnic. W filmie, którego sensacyjna intryga trzyma w napięciu do ostatniej chwili, wystąpili uznani aktorzy: Tatum O'Neal, Tom Berenger, Peter Coyote, James Brolin. Odtwórczyni głównej roli Tatum O'Neal jest najmłodszą w historii kina laureatką Oscara za rolę w "Papierowym księżycu" Petera Bogdanovicha.
 • Agenci NCIS: Nowy Orle...

  Agenci NCIS: Nowy Orlean S2

  Ginie marynarz potrącony przez autobus. Brody uważa, że sprawa wiąże się ze śmiercią jej siostry. Zostają odkryte fakty, które mogą pomóc w wyjaśnieniu zagadki.
 • Agenci NCIS: Nowy Orle...

  Agenci NCIS: Nowy Orlean S2

  Członkowie ekipy NCIS znajdują furgonetkę obserwacyjną i dokonują szokującego odkrycia. Znajdują w niej zdjęcia, na których udokumentowania działania Pride'a po brutalnym ataku na jego córkę.
 • Przemek Saleta: Najcię...

  Przemek Saleta: Najcięższe zadania

  Teren Brygady Pancernej Wojska Polskiego staje się miejscem nietypowych działań, gdy wkracza tu Przemysław Saleta. Zmierzy się on z zadaniami, które na co dzień wykonują żołnierze, będzie musiał między innymi pokonać tor przeszkód.
 • Maluchem przez Afrykę

  Maluchem przez Afrykę

  Przed Arkadym i jego małym samochodem 1000 kilometrów szutrowej drogi wzdłuż jeziora Tanganika w Tanzanii. Maluch jedzie w kłębach czerwonego pyłu. Podróż kończy się dla Arkadego miłym akcentem - kąpielą w jeziorze. Tymczasem w aucie konieczna jest wymiana filtru powietrza. Potem podróżnik zwiedza pochodzący z Niemiec, wyprodukowany przed pierwszą wojna światową statek, który pełni rolę jednostki pasażerskiej i transportowca. Kolejnym etapem podróży jest Park Narodowy Katavi, który jest domem dla setek hipopotamów. Nieoczekiwanie na drodze podróżnika staje lew. Nadchodzi czas krótkiego podsumowania wyprawy. Okazuje się, że dzielny maluch pokonał już 9000 tysięcy kilometrów w Afryce. Arkady decyduje się na zmianę trasy wyprawy - rezygnuje z Malawi i jedzie prosto do Zambii.
 • P.I.W.O.

  P.I.W.O.

  W najbliższym odcinku Mikołaj Lizut będzie rozmawiał z aktorami Olgą Bołądź i Wojciechem Pszoniakiem oraz reżyserami Bartoszem Kowalskim i Michałem Szcześniakiem. Jednym z tematów będą nagrody - przed nami m.in. Polskie Nagrody Filmowe Orły 2017. Rozmówcy zastanowią się, jakie profity czerpią artyści z przyznawanych nagród. Porozmawiają również o współczesnym altruizmie w kontekście ogromnego sukcesu WOŚP i zgłoszeniu jego twórcy i dyrygenta, Jurka Owsiaka, do Pokojowej Nagrody Nobla. Jak często angażujemy się w akcje charytatywne? Co nami kieruje? Zaproszeni do udziału w programie goście nawiążą do głośnego raportu Oxfam, który krytykuje pogłębiające się nierówności na świecie. Porozmawiają o udziale sławnych osób w tego typu projektach i ich walce w słusznej sprawie - również jeśli chodzi o problemy związane ze środowiskiem. Tym samym rozmówcy nawiążą do problemu smogu, który jest dla nas coraz bardziej dotkliwy.
 • Z pokładu śmigłowca TOPR

  Z pokładu śmigłowca TOPR

  Opowieść o pracy Zespołu Ratownictwa Śmigłowcowego TOPR. Jego członkowie są gotowi w każdej chwili nieść pomoc potrzebującym. Widzowie mają okazję oglądać ich codzienna pracę i szczególnie trudne akcje ratunkowe, w których niezbędne jest zaufanie i działanie zespołowe.
 • Złote przeboje na dobr...

  Złote przeboje na dobranoc

  Wieczór z teledyskami polskich i światowych gwiazd. Dobór prezentowanych teledysków sprawi, że każdy widz znajdzie w audycji gatunek muzyczny, który lubi.
 • Wędkarstwo nasze hobby

  Wędkarstwo nasze hobby

  Program dla miłośników spędzania czasu nad wodą z wędką w ręku. Realizatorzy zrywają ze stereotypem nudnego zajęcia. Pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt i ludzi, dla których wędkowanie to prawdziwa pasja.
 • Wędkarstwo nasze hobby

  Wędkarstwo nasze hobby

  Program dla miłośników spędzania czasu nad wodą z wędką w ręku. Realizatorzy zrywają ze stereotypem nudnego zajęcia. Pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt i ludzi, dla których wędkowanie to prawdziwa pasja.
 • Wędkarstwo nasze hobby

  Wędkarstwo nasze hobby

  Program dla miłośników spędzania czasu nad wodą z wędką w ręku. Realizatorzy zrywają ze stereotypem nudnego zajęcia. Pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt i ludzi, dla których wędkowanie to prawdziwa pasja.
 • Wędkarstwo nasze hobby

  Wędkarstwo nasze hobby

  Program dla miłośników spędzania czasu nad wodą z wędką w ręku. Realizatorzy zrywają ze stereotypem nudnego zajęcia. Pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt i ludzi, dla których wędkowanie to prawdziwa pasja.
 • WideoNews

  WideoNews

  WideoNews to krótki materiał wideo, który w prosty sposób pokazuje ciekawe treści, łącząc tekst z dynamicznymi fragmentami wideo. Idealny do opowiadania ciekawych historii - newsowych, lifestyle'owych i rozrywkowych. Łączy atrakcyjny obraz i zwięzłą, wciągającą narrację.
 • Złote przeboje na dzie...

  Złote przeboje na dzień dobry

  Telewizja METRO i Radio Złote Przeboje witają widzów porcją energetycznej muzyki na dobry początek. Prowadzący, Jerzy Elvis Telesiński i Jarosław Budnik, na zmianę będą dbać o to, aby każdy poranek upływał w miłym nastroju i pozytywnie nastrajał na cały dzień. W programie nie zabraknie sprawdzonych polskich i zagranicznych hitów muzycznych lat 80. oraz nowości. To wszystko z ciekawym komentarzem o historii danego utworu, anegdot dotyczących artystów i ciekawostek na temat produkcji teledysku.
 • Bolek i Lolek: Bolek i...

  Bolek i Lolek: Bolek i Lolek na wakacjach

  Spotkanie z bohaterami jednej z najbardziej popularnych polskich animacji. Przyjaciele Bolek i Lolek wcielają się w postaci z lektur lub filmów i odgrywają zabawne scenki. Najmłodsi widzowie zobaczą ich w rolach kowbojów, rycerzy, tropicieli, poławiaczy skarbów i pogromców zwierząt. Chłopcy przeżywają razem kolejne przygody, a każda z nich ma również walor edukacyjny.
 • Bolek i Lolek: Bolek i...

  Bolek i Lolek: Bolek i Lolek na wakacjach

  Spotkanie z bohaterami jednej z najbardziej popularnych polskich animacji. Przyjaciele Bolek i Lolek wcielają się w postaci z lektur lub filmów i odgrywają zabawne scenki. Najmłodsi widzowie zobaczą ich w rolach kowbojów, rycerzy, tropicieli, poławiaczy skarbów i pogromców zwierząt. Chłopcy przeżywają razem kolejne przygody, a każda z nich ma również walor edukacyjny.
 • Bolek i Lolek: Wielka ...

  Bolek i Lolek: Wielka podróż Bolka i Lolka

  Spotkanie z bohaterami jednej z najbardziej popularnych polskich animacji. Przyjaciele Bolek i Lolek wcielają się w postaci z lektur lub filmów i odgrywają zabawne scenki. Najmłodsi widzowie zobaczą ich w rolach kowbojów, rycerzy, tropicieli, poławiaczy skarbów i pogromców zwierząt. Chłopcy przeżywają razem kolejne przygody, a każda z nich ma również walor edukacyjny.
 • Pełny program

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci.