Powrót

12.06.2018 21:33
A A A
Powrót

Powrót

Opisujący sprawę tajemniczych morderstw pisarz wpada na trop korupcyjnych powiązań władz malowniczo położonego miasteczka. Środa 23:00.

Do miasteczka malowniczo położonego nad jeziorem Michigan przybywa pisarz powieści kryminalnych. Zamierza zbadać sprawę morderstw popełnionych w wybuchu niekontrolowanej agresji. Podejrzany jest młody mężczyzna, który do tej pory nie miał zatargów z prawem.

PowrótPowrót Fot. Materiały prasowe

Pisarz spotyka się ze świadkami i znajomymi oskarżonego. Rozmowy z nimi naprowadzają go na pewien trop. Po pewnym czasie odkrywa, że okoliczności makabrycznych wydarzeń nie do końca są takie, jak przedstawia policja.

PowrótPowrót Fot. Materiały prasowe

Sprawa robi się coraz bardziej ryzykowna, gdy kolejne wątki zaczynają prowadzić do miejscowych władz i ujawniają korupcję. Pisarz z narażeniem życia kontynuuje śledztwo, a pomagają mu w tym piękna barmanka Heather i były komandos.

PowrótPowrót Fot. Materiały prasowe

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.