Studio Dużego Formatu

A A A
Za co Krzysztof Kieślowski lubił galerie handlowe, ile czasu zajmowało mu zamówienie taksówki i dlaczego zjadał fusy z kawy? "Studio Dużego Formatu" w poniedziałek godz. 11:25.

Za co Krzysztof Kieślowski lubił galerie handlowe, ile czasu zajmowało mu zamówienie taksówki i dlaczego zjadał fusy z kawy?

Studio Dużego FormatuStudio Dużego Formatu Fot. Materiały prasowe

Katarzyna Surmiak-Domańska, autorka rewelacyjnej książki "Ku Klux Klan: tu mieszka miłość", pracuje właśnie nad pierwszą tak obszerną i prywatną biografią legendy polskiego kina.

Studio Dużego FormatuStudio Dużego Formatu Fot. Materiały prasowe

Sięga do jego starych listów i zapisków, rozmawia z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami, i tworzy portret psychologiczny twórcy najważniejszych filmów w polskim kinie.

Studio Dużego FormatuStudio Dużego Formatu Fot. Materiały prasowe

"Studio Dużego Formatu" to cotygodniowy program publicystyczny telewizji METRO. Najlepsi polscy reporterzy rozmawiają w nim o głośnych i aktualnych sprawach, które pojawiają się na łamach "Dużego Formatu".

Studio Dużego FormatuStudio Dużego Formatu Fot. MARCIN STĘPIEŃ

Dzielą się reporterskim doświadczeniem i historiami swoich bohaterów, komentują kontrowersyjne tematy i ujawniają tajniki zawodu.

Studio Dużego FormatuStudio Dużego Formatu Fot. AGATA JAKUBOWSKA

Gospodarzem programu jest znakomity reporter Włodzimierz Nowak, finalista Nagrody Literackiej Nike i Nagrody im. Kapuścińskiego, który swoich gości odwiedza w ich domach, zagląda do ich pracowni, zadaje nurtujące pytania. Rozmawia zarówno z gwiazdami tego gatunku, jak i początkującymi w zawodzie.

Studio Dużego FormatuStudio Dużego Formatu Fot. MACIEJ ZIENKIEIWCZ

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.