30 minut Jamiego

A A A
Jamie Olivier

Jamie Olivier

Jamie Oliver udowadnia, że nie trzeba wiele czasu, by wyczarować w kuchni pyszne, zdrowe posiłki. Od wtorku do piątku 9:05.

Podstawą jest dobra organizacja pracy, dobre przepisy i kilka kulinarnych sztuczek. Nie musimy spędzać dużo czasu w kuchni, aby zjeść smacznie i zdrowo.

Jamie OlivierJamie Olivier Fot. Materiały prasowe

Czasem przygotowanie pełnowartościowego posiłku zajmuje niewiele więcej niż wybór gotowego dania i jego podgrzewanie. Musimy jednak skupić się na pracy i bacznie obserwować nasze potrawy w trakcie gotowania.

Jamie OlivierJamie Olivier Fot. Materiały prasowe

Słynny kucharz dzieli się z widzami swoim doświadczeniem i radami, chcąc zachęcić do samodzielnego przygotowywania posiłków. Cechą charakterystyczną programu jest brak montażu - wszystkie dania są przygotowywane naprawdę w 30 minut. Mamy więc niecodzienną okazję gotowania równocześnie z Jamiem.

Jamie OlivierJamie Olivier Fot. Materiały prasowe

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.