Eagle Eye

A A A
Trzymająca w napięciu opowieść o zwykłych ludziach wplątanych w wielki spisek. Niedziela 15:20.

Dwoje nieznajomych (w tych rolach Shia LaBeouf i Michelle Monaghan) zostaje uwikłanych w zamach, a wkrótce sami stają się celem.

Eagle eyeEagle eye Fot. Materiały prasowe

Jerry pracuje w punkcie ksero, a w wolnych chwilach dorabia, grając w pokera. Pewnego dnia dowiaduje się o śmierci swojego brata, z którym nie utrzymywał kontaktu.

Eagle eyeEagle eye Fot. PHOTO CREDIT: RALPH NELSON SMPSP

Potem Jerry z zaskoczeniem odkrywa, że na jego koncie jest ogromna suma, a do domu zaczynają przychodzić nieoczekiwane przesyłki. Kolejnym zaskoczeniem jest telefon od tajemniczej kobiety, która ostrzega go przed aresztowaniem.

Eagle eyeEagle eye Fot. Materiały prasowe

Ta sama kobieta dzwoni do Rachel Holloman i grozi, że jeżeli nie wypełni ona poleceń, jej syn zginie.

Eagle eyeEagle eye Fot. Materiały prasowe

Niebawem okazuje się, że Jerry i Rachel zostali uwikłani w polityczny zamach i muszą wykonywać polecenia kobiety, która kontroluje każdy ich ruch.

Eagle eyeEagle eye Photo Credit: Melissa Moseley SM / Melissa Moseley SMPSP

Tymczasem zostają uznani przez służby bezpieczeństwa za wrogów publicznych numer jeden...

Eagle eyeEagle eye Fot. Materiały prasowe

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.