Medium z Long Island

A A A
Medium z Long Island

Medium z Long Island

Program opowiadający o pracy i życiu Theresy Caputo - amerykańskiego medium. Kobieta ponoć potrafi nawiązać kontakt ze zmarłymi. Przekazuje wiadomości zza światów tym, którzy nadal żyją. Od wtorku do piątku 12:05, powtórki: sobota 12:10.

Theresa Caputo byłaby typową gospodynią domową z Long Island, gdyby nie fakt, że twierdzi, iż... potrafi nawiązywać kontakt z duchami zmarłych!

Medium z Long IslandMedium z Long Island Fot. Magilla Entertainment

W programie możemy zobaczyć, jak próbuje pogodzić wykonywany przez siebie zawód medium z problemami typowymi dla amerykańskich mam i życiem rodzinnym.

Medium z Long IslandMedium z Long Island Fot. Materiały prasowe

A nie jest łatwo prowadzić normalne życie, kiedy jest się lokalnym celebrytą, a na spotkania z Theresą wciąż chcą się umawiać kolejni chętni spragnieni kontaktu ze zmarłymi krewnymi lub przyjaciółmi.

Medium z Long IslandMedium z Long Island Fot. Materiały prasowe

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.