Czarownice z East Endu

26.02.2018 19:41
A A A
Czarownice z East Endu

Czarownice z East Endu

Joanna ukrywa przed córkami mroczny sekret - pochodzą z rodziny nieśmiertelnych czarownic. Nieświadome swoich mocy prowadzą zwykłe życie. Wkrótce prawda wychodzi na jaw. Od poniedziałku do piątku 13:10, powtórki: sobota 19:00 i wtorki 21:55.

Ten niezwykły serial jest adaptacją bestsellerowej powieści "Zapach spalonych kwiatów" Melissy de la Cruz.

Czarownice z East EnduCzarownice z East Endu Fot. Materiały prasowe

Artystka Joanna Beauchamp (Julia Ormond) mieszka w zacisznej, nadmorskiej miejscowości, wraz dwiema córkami: nieśmiałą Ingrid (Rachel Boston) i przebojową Freyą (Jenna Dewan-Tatum).

Czarownice z East EnduCzarownice z East Endu Fot. Sergei Bachlakov

Joanna ukrywa przed córkami, że pochodzą z rodu nieśmiertelnych czarownic. Jednak pewnego dnia splot niezwykłych wydarzeń sprawia, że musi wyjawić córkom ich prawdziwą naturę. Teraz już nic nie będzie takie jak wcześniej...

Czarownice z East EnduCzarownice z East Endu Fot. Materiały prasowe

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.