Złomowisko PL

23.04.2018 19:12
A A A
Poznajcie ludzi, którzy zardzewiałą stertę metalu potrafią zamienić w żywą gotówkę. Wtorek 22:00.

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na kultowy program o ludziach, którzy na co dzień w trudzie i pocie czoła pracują na złomowiskach w całej Polsce.

Złomowisko PLZłomowisko PL Fot. Materiały prasowe

Co roku przez polskie złomowiska przewija się około 4 miliony ton złomu. Cenny metal można wydobyć z rozbieranych budynków, wraków samochodu, czy starego sprzętu.

Złomowisko PLZłomowisko PL Fot. Materiały prasowe

Wśród złomiarzy można znaleźć najbarwniejsze postaci, takie jak Marek vel "Krzykacz, który wraz z kierowcą Markiem potrafią wycisnąć pieniądze z zardzewiałej kupy żelastwa.

Złomowisko PLZłomowisko PL Fot. Piotr Mizerski

Złomem handlują też biznesmeni starający się na przykład handlować częściami ze złomowanych samochodów.

Złomowisko PLZłomowisko PL Fot. Materiały prasowe

Jesteście ciekawi, jak wyciska się pieniądze z metali wszelkiego rodzaju? Teraz możecie się tego dowiedzieć w każdy wtorek o godz. 22:00.

Złomowisko PLZłomowisko PL Fot. Materiały prasowe

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.