Cena prawdy

15.05.2018 18:41
A A A
Cena prawdy

Cena prawdy

Dziennikarka Rachel Adams (Kate Beckinsale) ujawnia rządowy skandal. Władze domagają się, by ujawniła informatora... Środa 22:15.

Ambitna dziennikarka Rachel Adams (Kate Beckinsale) ujawnia, że prezydent USA manipulował doniesieniami wywiadowczymi, by zdobyć zgodę na zaatakowanie celów w Wenezueli.

Cena prawdyCena prawdy Fot. Materiały prasowe

Adams ujawnia też tożsamość agentki CIA Po opublikowaniu niewygodnego artykułu dziennikarka staje się celem władz, które domagają się od niej ujawnienia źródła informacji.

Cena prawdyCena prawdy Fot. Materiały prasowe

Władze grożą dziennikarce, że jeśli nie ujawni źródła, trafi do więzienia. Kobieta odmawia. Czy w obliczu coraz większych szykan uda jej się pozostać wierną swoim zasadom?

Cena prawdyCena prawdy Fot. Materiały prasowe

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.