Prawo Agaty

22.05.2018 18:38
A A A
Prawo Agaty

Prawo Agaty

Agnieszka Dygant jako uznana prawniczka, która w wyniku nieciekawych wydarzeń, musi zacząć wszystko od nowa. Nowa praca, nowe sprawy i nowa miłość na stałe zmieniają priorytety mecenas Przybysz. Od poniedziałku do piątku 14:05.

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. Niestety, w wyniku splotu niefortunnych okoliczności ląduje na bruku.

W związku z tym musi rozpocząć swoje życie od nowa. Idąc za radą przyjaciółki - Doroty (Daria Widawska). wraz z nią wynajmuje lokal. Kobiety zaczynają pracować na własną rękę.

Dla Agaty zajęcie to jest nowością. Poznaje zupełnie nowych ludzi. Pozna też ich problemy i codzienne sprawy, które będą się różniły od tych, którymi się zajmowała do tej pory.

Nowa praca, nowe sprawy i nowa miłość na stałe zmieniają priorytety mecenas Przybysz.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.