Lekarze

16.05.2018 19:59
A A A
Lekarze

Lekarze

Losy chirurgów jednego z toruńskich szpitali. Główna bohaterka-Alicja to młoda i ambitna lekarka, która ma gotowy plan na życie. Jednak los co krok szykuje dla niej niespodzianki. Od poniedziałku do piątku 13:05.

"Lekarze" to serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie. Główna bohaterka - Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) jest młodą i ambitną lekarką, stawiającą pierwsze kroki w zawodzie.

LekarzeLekarze Fot. TVN/Piotr Litwic

Jest przekonana, że ma opracowany plan na swoje życie: przyszłość z ukochanym Krzysztofem (Piotr Polk) i wytyczoną ścieżkę kariery. Jednak los szykuje jej niespodziankę.

LekarzeLekarze Fot. TVN/Piotr Litwic

Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż specjalizacyjny z transplantologii, a narzeczony Krzysztof zupełnie inaczej niż ona widzi ich wspólną przyszłość, Alicja robi - nomen omen - chirurgiczne cięcie i rozpoczyna nowy rozdział.

LekarzeLekarze Fot. TVN/Piotr Litwic

Porzuca życie w Warszawie, zrywa z ukochanym i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu "Copernicus" prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) ma szanse na zawodowy rozwój.

LekarzeLekarze Fot. TVN/Piotr Litwic

W nowym mieście Alicja poznaje pełnych pasji lekarzy - wszyscy na co dzień walczą nie tylko ze śmiercią, ale także z własnymi słabościami i codziennymi problemami. To z nimi przyjdzie jej dzielić radości, smutki, triumfy, a nawet miłość...

LekarzeLekarze Fot. TVN/Piotr Litwic

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.