Gwiazdy w karetce

19.05.2018 20:07
A A A
Gwiazdy w karetce

Gwiazdy w karetce

Znane osobowości świata telewizji na 24 godziny porzucają swoje codzienne sprawy i dołączają do zespołów medycznych karetek pogotowia. Jak poradzą sobie z pierwszą pomocą? W niedziele po godz. 23.

Sześcioodcinkowa seria dokumentalna, powstała w oparciu o produkcję holenderską. Program polega na tym, że grupa celebrytów na dobę dołącza do załogi karetki pogotowia.

Gwiazdy w karetceGwiazdy w karetce Fot. Materiały prasowe

Kamera podąża za karetką do licznych przypadków, aby móc z bliska obserwować profesjonalizm i zaangażowanie ekip medycznych w walce o ratowanie zdrowia, często również życia pacjentów. W programie pierwszoplanowa rola przypada prawdziwym załogom karetek pogotowia, które zmagają się z ludzkimi dramatami.

Telewizja Metro

To nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Proponujemy światowe kino, interesujące seriale i fascynujące dokumenty. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne oraz filmy animowane dla dzieci. Telewizja METRO jest produkowana przez Green Content, spółkę z grupy Discovery Networks.