Aktualności

Chirurdzy
Chirurdzy  Foto: TVN/Disney
Serial jest mieszanką dramatu, komedii i filmu obyczajowego. Opowiada o życiu zawodowym i prywatnym lekarzy, pracujących na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle.

Meredith Grey (Ellen Pompeo), córka wybitnej lekarki, stażystka, właśnie rozpoczyna staż w jednym ze szpitali w Seattle.

ChirurdzyChirurdzy
Foto: TVN/Disney

Wraz z nią pracę rozpoczyna kilkoro zdolnych studentów, z których tylko niewielu przetrwa koszmar, którym jest praca bez wytchnienia i snu, walka pełna współzawodnictwa i podporządkowanie się despotycznym przełożonym.

ChirurdzyChirurdzy
Foto: TVN/Disney

W przypadku Meredith pojawia się kolejny problem gdy orientuje się ona, że jej kochanek Derek (Patrick Dempsey) jest równocześnie jej przełożonym. Prócz Meredith poznajemy także Izzie Stevens (Katherine Heigl), George'a O'Malley'a (T.R. Knight), Christine Yang (Sandra Oh) i Alexa Kareva (Justin Chambers). Wszyscy oni muszą słuchać poleceń zgryźliwej, wrednej dr Mirandy Bailey (Chandra Wilson), zwanej "Nazi".

ChirurdzyChirurdzy
Foto: TVN/Disney

Meredith ukrywa przed przyjaciółmi prawdę o ciężko chorej matce, o talencie której wciąż krążą plotki po szpitalnych korytarzach. Izzie to prosta dziewczyna, która zarabiała na studia pracą modelki i nadal jest za uważana za "ładną buzię". George to chłopak z sąsiedztwa, który zazwyczaj mówi i robi to czego nie powinien w danej chwili, niezdara.

ChirurdzyChirurdzy
Foto: TVN/Disney

Christine jest pełna energii i współzawodnictwa, co nie przeszkadza jej w robieniu wszystkiego po swojemu. Pełen ambicji Alex maskuje swe klasowe pochodzenie pod maską arogancji.

ChirurdzyChirurdzy
Foto: TVN/Disney

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dlaczego przerwaliście emisje Chirurgów :(

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   Pociąg do Darjeeling
   Następny artykuł:

   Pociąg do Darjeeling

   tvnpix