Aktualności

Powrót do listy

Od 20 maja Korki.tv 8 klasa, lekcje dla uczniów kończących szkoły podstawowe

Od 20 maja Korki.tv 8 klasa, lekcje dla uczniów kończących szkoły podstawowe
Korki.tv 8 klasa 
Projekt Korki.tv powstał, by wspomóc uczniów w trudnym momencie pandemii. Początkowo odbiorcami lekcji byli maturzyści, jednak twórcy programu zdecydowali się opracować cykl zajęć powtórkowych również dla ósmoklasistów, których w połowie czerwca czekają egzaminy. Audycje wystartują 20 maja na antenie telewizji Metro.

Lekcje „Korki.tv – 8. klasa” będą opracowane przez nauczycieli zrzeszonych w ramach inicjatywy społecznej W.I.E.M. oraz zespół telewizji Metro. Zajęcia poprowadzą doświadczeni poloniści, matematycy oraz angliści. Wśród edukatorów znajdą się m.in. Krzysztof Chojecki, Agnieszka Bilska oraz Katarzyna Włodkowska.

Premiera cyklu odbędzie się 20 maja o godzinie 10:30 na antenie telewizji Metro. Zajęcia emitowane będą od poniedziałku do piątku w ramach dwóch bloków przedmiotowych. Szczegółowy plan aktualizowany będzie na naszej stronie, wszystkie odcinki dostępne będą również bezpłatnie w serwisie internetowym Player.

„W połowie czerwca zaczynają się egzaminy dla ósmoklasistów i to do nich skierujemy nasze lekcje. Wspólnie powtórzymy i utrwalimy najważniejsze zagadnienia, gdyż tak jak maturzyści potrzebują oni wsparcia.” – komentuje zarządzający Metro, Maciek Świerzawski.

PLAN ZAJĘĆ 20-22.05

PLAN ZAJĘĆ 25-29.05

PLAN ZAJĘĆ 1-5.06

PLAN ZAJĘĆ 8-16.06

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Korki.tv PLAN LEKCJI 18-22.05
Następny artykuł:

Korki.tv PLAN LEKCJI 18-22.05

tvnpix