Aktualności

Maszyny do zadań specjalnych
Maszyny do zadań specjalnych  Foto: Materiały prasowe
Transportują, drążą, przenoszą, a nawet ścigają… Te najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny sprostają wszystkim zadaniom postawionym im przez człowieka i naturę. To właśnie one są bohaterami serii programów "Maszyny do zadań specjalnych". W maju w poniedziałki o 19:40. Powtórki: środy o 17:00 i soboty o 16:00.

Ciekawi cię, jak maszyna z helikoptera może przekształcić się w elitarny samolot, który w 12 sekund uzyskuje prędkość 565 km/h? Chcesz zobaczyć samolot, który ma 6 silników, a jego skrzydła rozpościerają się na długość 88 metrów? Będziesz mieć okazję zajrzeć w paszczę 6 tonowego metalowego ”potwora” GOLIATA, największej na świecie koparki. Zobaczysz także jeden z największych na świecie latających transporterów, o powierzchni 1400 m3, który został specjalnie stworzony do przewożenia masywnych ładunków. Będziesz świadkiem, jak wielotonowa maszyna GEMINI ratuje życie ludziom w Szwajcarii, transportując spróchniałe drzewa, chroniące małe miasteczko przed lawiną śnieżną. Zobaczysz też w akcji nieustraszonego lodołamacza, który ratuje statki, uwięzione pod kanadyjskim lodem. W każdym odcinku programu „Maszyny do zadań specjalnych” poznasz niesamowite urządzenia, które pomagają ludziom w ich codziennym życiu. Zobacz jak niemożliwe staje się możliwe.

Transportują, drążą, przenoszą, a nawet ścigają… Te najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny sprostają wszystkim zadaniom postawionym im przez człowieka i naturę. To właśnie one są bohaterami serii programów "Maszyny do zadań specjalnych".

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Drogie METRO Jezeli Abu Dhabi to Zatoka Arabska nie Perska jak podajecie. Pozdrawiam Teresa

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   Duchy
   Następny artykuł:

   Duchy

   tvnpix