Aktualności

Rozmowa
Rozmowa  Foto: Materiały prasowe
Pięciokrotny zdobywca Oscara Francis Ford Coppola nakręcił film, który przeszedł do historii kina. Świetnie zbudowana atmosfera paranoi i poczucie osaczenia odczuwane przez głównego bohatera sprawia, że „Rozmowę” ogląda się z zapartym tchem.

Introwertyk Harry Caul jest cenionym ekspertem od zakładania podsłuchów. Z racji wykonywanego zawodu ma obsesję na punkcie swojej prywatności. Jego mieszkanie niemalże pozbawione jest mebli, a biuro mieści się w opustoszałym magazynie.

RozmowaRozmowa
Foto: Materiały prasowe

Caul nigdy nie angażuje się emocjonalnie w swoją pracę. Nie zadaje pytań i nie zastanawia się nad konsekwencjami swoich zadań.

RozmowaRozmowa
Foto: Materiały prasowe

Do czasu, gdy wraz z przyjacielem Stanem podejmuje się podsłuchu pewnej pary. Treść ich rozmowy zaczyna budzić w Caulu wątpliwości na tyle duże, że mimo nacisków ze strony współpracownika zleceniodawcy Martina waha się, czy nagrany materiał udostępnić mężczyźnie, który go zamówił. Wplątany coraz bardziej w wydarzenia, których do końca nie rozumie, Caul zaczyna popadać w paranoję, że jest śledzony i podsłuchiwany...

RozmowaRozmowa
Foto: Materiały prasowe

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Bimbrownicy
Następny artykuł:

Bimbrownicy

tvnpix