Bear Grylls w Indiach

Bear Grylls w Indiach

Jedno z największych wydarzeń telewizyjnych, które miało miejsce w Indiach na przestrzeni ostatnich 10 lat. Globalna premiera w 180 krajach, dwie wyjątkowe osobowości i niezwykła podróż, podczas której premier Indii, Narendra Modi przemierzy indyjską dżunglę. W przygodzie życia towarzyszyć mu będzie przyrodnik i poszukiwacz wyzwań, Bear Grylls. W Telewizji METRO 19 sierpnia o godz. 19:40!

Bear Grylls jest brytyjskim podróżnikiem i popularyzatorem sztuki przetrwania. Swoją popularność zdobył głównie dzięki programowi „Szkoła Przetrwania", który emitowany był na kanale Discovery Channel. Do jego największych osiągnięć podróżniczych należą przemierzenie zamarzniętego Morza Arktycznego oraz ustanowienie rekordu Guinnessa w najdłuższym lataniu w tunelu aerodynamicznym. Podróżnik przemierzający egzotyczne i nieznane dotąd miejsca w premierowym „one-off” zaprosi do programu premiera Indii, Narendra Modi.
Światowa premiera tego odcinka zaplanowana jest na 12 sierpnia, natomiast w Polsce program „Bear Grylls w Indiach” widzowie obejrzą tydzień później, 19 sierpnia o godz. 19:40 w telewizji Metro.