Ed Stafford poza cywilizacją

Ed Stafford poza cywilizacją
Ed Stafford poza cywilizacją
Niedostępne tereny, bezwzględna natura, samotność i odcięcie od zdobyczy cywilizacji – czy da się przeżyć w takich warunkach? Ed udowodni, że jest to jak najbardziej możliwe. "Ed Stafford poza cywilizacją" w maju we wtorki o 19:40. Powtórki w czwartki o 17:00.

W sześciu odcinkach podejmie się próby przetrwania w samotności i w zupełnie nowych miejscach – od pustyni Gobi, przez dżungle w Gwatemali i namibijski busz, aż po mroźną Norwegię. Czy Ed znowu udowodni, że zasługuje na miano prawdziwego Robinsona Crusoe naszych czasów?

W czasie swojego pobytu we wszystkich odwiedzanych miejscach, Stafford skazany jest wyłącznie na siebie. Nie towarzyszy mu żadna ekipa telewizyjna, wszystkie ujęcia oglądane w programie zostały wykonane wyłącznie przez niego samego. W programie „Ed Stafford poza cywilizacją” zobaczymy, jak zdobyć pożywienie i wodę na pustyni oraz w jaki sposób uniknąć śmierci w pełnym niebezpieczeństw lesie równikowym. Przekonamy się jak niezwykle skomplikowane mogą być próby rozpalenia ognia, zbudowania schronienia i radzenia sobie ze skrajnymi temperaturami.

podziel się: