Ekskluzywny rejs

Regal Princess to jeden z największych luksusowych statków wycieczkowych na świecie. W serii dokumentalnej „Ekskluzywny rejs” widzowie przeniosą się na pokład wycieczkowca płynącego z Kopenhagi do Sankt Petersburga. Oglądaj od poniedziałku 22 października o19:05!

Oprócz licznych atrakcji i rozrywek dostępnych dla pasażerów, zobaczymy ile pracy i jak wiele wysiłku musi włożyć załoga, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi pasażerom.
Na dziewiętnastu pokładach tej luksusowej jednostki może przebywać ponad 3,5 tys. pasażerów. Do ich dyspozycji są baseny, ośrodki SPA, restauracje i sklepy. Pasażerowie Regal Princess mogą brać udział w koncertach, grać w golfa, testować wina, oglądać pokazy taneczne, a nawet wybrać się do galerii sztuki. To informacje znane i promowane w kontekście tego ekskluzywnego przedsięwzięcia. Mało kto jednak wie, jak wyglądają jego kulisy. Żeby odpoczywać mogło kilka tysięcy turystów, w pocie czoła, dniami i nocami, musi pracować cały sztab ludzi, którzy dbają o to, by rejs przebiegał zgodnie z planem, a pasażerowie czuli się komfortowo i bezpiecznie. W skład załogi wchodzi prawie 1,4 tys. osób. Cały zespół przez dziewięć miesięcy musi nie tylko stale mierzyć się z oczekiwaniami wymagających pasażerów, lecz także rozwiązywać konflikty wybuchające wśród personelu.