Emocjonująca wiosna z telewizją Metro!

Kości
Kości
Wiosna z telewizją Metro zapowiada się prawdziwie filmowo. Dzięki stacji, widzowie przeniosą się do świata najlepszych produkcji, a serialowi bohaterowie przyprawią ich o niezapomniane emocje. Stacja Metro dostępna jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

Na początek coś dla miłośników zakupów i aukcji magazynowych. Bohaterowie tego emocjonującego programu rozrywkowego mają niepowtarzalną okazję do kupienia w ciemno prawdziwych skarbów. Niestety,zdarza się też, że trafiają im się prawdziwe buble. W lutym i w marcu na antenie Metra widzowie będą mogli obejrzeć „Wojny magazynowe”, w których licytacje w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. Czy chociaż jednemu z bohaterów programu uda się zarobić fortunę?

Wojny magazynowe
Wojny magazynowe

Kolejną propozycją stacji będą „Kości”, czyli coś dla fanów seriali z kryminalną zagadką w tle! Ona– perfekcyjna i profesjonalna, dobrze sprawdza się w laboratorium. Gorzej odnajduje się w relacjach międzyludzkich. Po konsultacji jednej ze spraw z agencją FBI dostaje do współpracy agenta specjalnego.Razem mają rozwiązywać sprawy kryminalne, zajmując się identyfikacją szczątków ludzkich. Mimo że między współpracownikami dochodzi do częstych kłótni, razem tworzą idealny duet!

Metro zaprezentuje też bogatą bibliotekę filmów! Spośród propozycji, które wiosną pojawią się na antenie, znajdą się takie tytuły, jak: „Epidemia strachu”, „Zimowa opowieść”, „Jarhead 2: W polu ognia”, „Ostatni bastion”, „Kolekcjoner”, „Podwójne ryzyko” czy kolejne części „Nagiej broni”.

W „Epidemii strachu” widzowie zmierzą się ze śmiertelnym wirusem, który zabija zaatakowane osobyw ciągu kilku dni. Epidemia rozprzestrzenia się bardzo szybko. Lekarze i naukowcy na całym świecie robią wszystko, żeby znaleźć lekarstwo oraz opanować panikę, która rozszerza się jeszcze szybciej niż sam wirus.

Co jeszcze? „Ogłaszam was Chuckiem i Larrym” to historia dwóch twardzieli. Larry kiedyś uratował życie Chuckowi. Nadeszła pora, żeby ten drugi mu się odwdzięczył. Ich fikcyjny związek stworzony na potrzeby towarzystwa ubezpieczeniowego powinien wszystko załatwić. Wystarczy tylko kilka podpisów, a dzieci Larry’ego będą miały zabezpieczoną przyszłość. Przecież nikt się nie dowie. Problem w tym, że urzędnicy zaczynają grzebać w życiu „małżeństwa”, a Chuck i Larry muszą udowodnić, że nie są oszustami…Do czego posunie się ta para… przyjaciół?

To będzie udana i emocjonująca wiosna z telewizją Metro!

podziel się: