Gorączka złota 7

Gorączka złota 7
Gorączka złota 7
Źródło: Photobank 34938_generic_019.jpg
Tu nie ma miękkiej gry, tu jest gra o wszystko! Na naszych oczach ponownie może ziścić się amerykański sen okupiony odwagą i ciężką pracą bohaterów. Chęć bogacenia się i pogoń za „złotymi marzeniami” drzemie w każdym z nas.

Bohaterowie serii GORĄCZKA ZŁOTA to ludzie, którzy ryzyko mają we krwi. 21-letni Parker Schnabel, poprzedni sezon zakończył z rekordowym wynikiem-3362 uncji złota o wartości 3,7 miliona dolarów.Jego radość jednak nie trwała zbyt długo. Genialny rezultat w wydobyciu złota przeplótł się ze śmiercią jego ukochanego dziadka i życiowego mentora, Johna Schnabela. Tym samym biznes budowany od pokoleń spoczął na barkach Parkera. Złoty chłopak w jednej chwili musiał stać się dojrzałym mężczyzną. Po to, aby objąć zdecydowane przywództwo nad ekipą. Czy Parker okaże się liderem na miarę swojego dziadka? Jedno jest pewne –jego zdolności przywódcze zostają wystawione na ciężką próbę... Na szczęście młody Schnabel może liczyć na wyjątkowe, a przy tym niezwykle czarujące wsparcie, jakie ma w nowej dziewczynie -Ashley Yule z Australii. I niech nikogo nie zwiedzie jej anielski wygląd. To prawdziwa kobieta z charakterem, co wielokrotnie udowodni w odcinkach 7 sezonu.

W tym samym czasie Todd Hoffman stawia wszystko na jedną kartę. Kierując się intuicją i doświadczeniem, porzuca bezpieczną przystań, którą odkrył nad rzeką Klondike i przenosi się z ekipą poszukiwawczą do Oregonu. Wierzy, że nowe miejsce stanie się jego życiową szansą. Mężczyzna szuka dużych samorodków złota w kopalni High Bar, znajdującej się wysoko w górach. To śmiałe przedsięwzięcie. Mimo to, Todd jest pewny swojego sukcesu, dlatego stawia sobie za cel zagarnięcie 150 kg złota. To o 50 kg więcej niż wynosi jego dotychczasowy rekord. Jednak po wydobyciu pierwszej, porażająco niskiej, ilości szlachetnego kruszcu, zastanawia się, czy nadzieje na sukces życia nie są płonne. Czyżby ten sezon okazał się końcem ekipy Hoffmana?

Odcinki GORĄCZKI ZŁOTA od poniedziałku do piątku o 19:10 w METRO.

Źródło zdjęcia głównego: Photobank 34938_generic_019.jpg

podziel się: