Jak oglądać telewizję METRO?

Jak znaleźć telewizję METRO w swoim telewizorze? Czekamy na Państwa w naziemnej telewizji cyfrowej. Jesteśmy także w ponad 120 sieciach kablowych. Każdego dnia powiększamy nasz zasięg. Obecnie wynosi on ponad 91 procent.

*Telewizja METRO dokłada wszelkich starań, by dostarczyć widzom jak najlepszy sygnał w jakości HD. Są jednak sieci i platformy, w których z przyczyn technicznych lub innych niezależnych od nas, możemy na razie oferować jedynie sygnał SD.
Zobacz gdzie możesz oglądać Telewizję Metro!
JAK OGLĄDAĆ TELEWIZJĘ METRO ZA DARMO W RAMACH NAZIEMNEJ TELEWIZJI CYFROWEJ:
Aby oglądać telewizję METRO za darmo w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, trzeba przestroić telewizor lub dekoder DVB-T:
1. Wciśnij na pilocie dekodera przycisk MENU
2. Następnie wybierz zakładkę USTAWIENIA
3. Wybierz AUTOMATYCZNE WYSZUKIWANIE PROGRAMÓW (jeżeli dekoder odbiera też telewizję kablową lub satelitarną, upewnij się, że wybrana jest tylko opcja DVB-T).
Jeżeli nie znalazłeś kanału METRO, sprawdź na stronie emimaps.emitel.pl lub zapytaj o szczegóły w sklepie i serwisie RTV. Jeśli po sprawdzeniu na emimaps.emitel.pl wiesz, że jesteś w zasięgu, a nie odbierasz kanału METRO, może to oznaczać, że trzeba zmienić ustawienia Twojej anteny lub ją wymienić. O szczegóły zapytaj w sklepach i serwisach RTV.