Koncert KPOP Nation w Telewizji METRO! 

Koncert KPOP Nation w Telewizji METRO!
KPOP Nation to największe święto muzyki k-popowej w tej części Europy. Już 15 października obejrzyj niesamowite występy uwielbianych gwiazd, które wystąpiły na PGE Narodowym.

Z końcem września na PGE Narodowy w Warszawie zawitało tysiące fanów muzyki k-popowej z całej Europy! Wszystko za sprawą festiwalu muzyki koreańskiej KPOP Nation, który po raz pierwszy odbył się w tej części Europy i po raz pierwszy na stadionie. Dziesiątki tysięcy fanów, morze lighsticków uniesionych do góry i wypełnione łzami oczy niedowierzające, że biorą udział w k-popowym festiwalu w Polsce! Na scenie stanęło osiem koreańskich grup, w tym Shownu x Hyungwon z kultowego zespołu MONSTA X, jeden z najpopularniejszych bandów tego gatunku muzyki, (G)I-DLE oraz coraz bardziej popularne ZEROBASEONE, czyli zespół, który zadebiutował kilka miesięcy temu.

KPOP NATION to święto muzyki, tańca, nierozerwalnej więzi między artystami i ich fanami, a także wspomnień, które pozostaną na całe życie. Festiwalowi od samego początku przyświeca jasna idea – to wydarzenie, podczas którego melodie wywołują wzruszenia, a fani mogą wreszcie być razem podczas największego europejskiego festiwalu muzyki koreańskiej tworzonego dla fanów i przez fanów.

Emisja koncertu już w niedzielę 15.10 o 10:00 w Telewizji METRO!

podziel się: