Naga broń - trylogia | METRO RETRO

Naga broń

Porucznik Frank Drebin (Leslie Nielsen), najgłupszy wśród policjantów służących w amerykańskiej policji, to postać, nie bójmy się użyć tego słowa, kultowa. Komediowa trylogia słynnego trio ZAZ (David Zucker, Jim Abrahams i Jerry Zucker), twórców "Czy leci z nami pilot?" wpisała się na stałe w krajobraz przełomu lat 80. i 90. W listopadowe soboty pokażemy 3 filmy w ramach nostalgicznej podróży z METRO RETRO!

Naga broń. Z akt wydziału specjalnego (1988) sobota 16.11 godz. 20:15
Frank Drebin ma zapewnić bezpieczeństwo brytyjskiej królowej podczas jej wizyty w Stanach. Jak łatwo zgadnąć, Jej Wysokość zdana na opiekę szalonego policjanta, nieuchronnie wpada w poważne tarapaty.
Naga broń 2 1/2. Kto obroni prezydenta? (1991) sobota 23.11 godz. 20:15
Porucznik Frank Drebin, niestrudzony pogromca handlarzy narkotyków, wraca do akcji. Tym razem pracuje dla samego prezydenta, wspiera jego politykę promowania alternatywnych źródeł energii. Oczywiście, działając w świecie wielkiej polityki, Frank musi radzić sobie z korupcją, spiskami i porwaniami. Gra toczy się o władzę i wielkie pieniądze.
Naga broń 3 1/3. Ostateczna zniewaga (1994) sobota 30.11 godz. 20:15
Porucznik Frank Drebin jest już na zasłużonej emeryturze. Wreszcie może cieszyć się urokami życia u boku swej wspaniałej żony, Jane (Priscilla Presley). Los Angeles staje wobec zagrożenia atakiem terrorystycznym. Frank Drebin porzuca domowe pielesze i wraca do czynnej służby.