Decydujące mecze ME w piłce ręcznej kobiet na antenach Metra, Eurosportu i w Playerze

Decydujące mecze ME w piłce ręcznej kobiet na antenach Metra, Eurosportu i w Playerze
Decydujące mecze ME w piłce ręcznej kobiet na antenach Metra, Eurosportu i w Playerze
Przed nami najważniejsze mecze mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet. W piątek rozegrane zostaną półfinały, a w niedzielę mecz o trzecie miejsce i finał. Oba piątkowe spotkania oraz niedzielny finał będą transmitowane w bezpłatnym, ogólnodostępnym kanale Metro. Wszystkie mecze pokażą anteny Eurosportu oraz Eurosport Extra w Playerze.

W grze o mistrzostwo Europy i awans na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 zostały tylko cztery zespoły: Dania, Czarnogóra, Norwegia i Francja. W piątek rozegrane zostaną mecze półfinałowe, które transmitować będzie ogólnodostępny, bezpłatny kanał Metro, a także Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze. Spotkanie Danii z Czarnogórą rozpocznie się o 17:45. Skomentują je Iwona Niedźwiedź i Krzysztof Bandych. O 20:30 na boisko wybiegną zawodniczki Norwegii i Francji, a ich rywalizację skomentują Michał Świrkula i Michał Wszołek. Ten sam duet skomentuje niedzielny mecz o trzecie miejsce. Jego transmisja rozpocznie się w Eurosporcie 2 i Playerze o 17:45. Wielki finał mistrzostw Europy zaplanowany jest na niedzielę o 20:30 – transmisja z komentarzem Iwony Niedźwiedź i Krzysztofa Bandycha w kanale Metro, Eurosporcie 2 i Playerze. Plan transmisji:

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

podziel się: