Jesień z naziemną telewizją Metro - najlepsze seriale oraz filmowe hity!

Spartakus: Krew i piach
Spartakus: Krew i piach
Mrożące krew w żyłach premiery filmowe, najlepsze serialowe hity oraz porywające serie dokumentalne to tylko niektóre z propozycji telewizji Metro, których w najbliższych miesiącach będzie znacznie więcej! Kanał dostępny jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

Tej jesieni warto włączyć telewizję Metro! O porządną dawkę wrażeń zadba przygotowana dla widzów oferta programowa. Takiemu towarzystwu nie można odmówić!

Wśród serialowych propozycji znajdą się między innymi aż trzy sezony popularnej serii o Spartakusie, najlepszym rzymskim gladiatorze walczącym w czasach starożytności. Po świetnie przyjętej pierwszej odsłonie „Spartakus: Krew i piach”, na antenie Metro wyemitowane zostaną kolejne – „Spartakus: Bogowie areny”, „Spartakus: Zemsta” oraz „Spartakus: Wojna potępionych”.

Z kolei Dr House to postać, której widzom telewizji Metro nie trzeba przedstawiać – ten serial to numer jeden wśród najchętniej oglądanych propozycji serialowych stacji. Charyzmatyczna osobowość House’a, jego sarkastyczne poczucie humoru oraz niepowtarzalne podejście do życia sprawiają, że ciężko będzie się oderwać od ekranu telewizora. Można narzekać na jego metody pracy, natomiast nikt nie odbierze mu talentu. To on, stojąc na czele zespołu lekarskiego, diagnozuje nietypowe choroby, niejednokrotnie ratując życie pacjentom.

Dr House
Dr House

Jesienią nie zabraknie również kultowych „Fanów czterech kółek”, dzięki którym widzowie dowiedzą się jak kupić, wyremontować i sprzedać z zyskiem używany samochód. Doświadczony sprzedawca samochodów Mike Brewer i utalentowany mechanik Ant Anstead podejmują się wyjątkowej, motoryzacyjnej misji: znajdują i remontują klasyczne samochody, aby później odsprzedać je z zyskiem w swoim sklepie w Los Angeles. Czy w tym sezonie znajdą prawdziwe motoryzacyjne perełki, które pomogą im się wzbogacić?

Ale to nie koniec! Wspólnie z widzami telewizji Metro przeniesiemy się jeszcze w Bieszczady, czyli do jednego z piękniejszych miejsc w naszym kraju. Jest to też najtrudniejsza i najmniej dostępna część Polski. Jak się tam żyje? Jacy są ludzie, którzy właśnie tam spędzają całe swoje życie oraz jak wygląda ich codzienność?

To będzie udana i emocjonująca jesień z telewizją Metro!

podziel się: