Październik z Telewizją METRO!

Nowe seriale, premiery filmowe i uwielbiane klasyki - taki będzie październik w Telewizji METRO! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Serialowy październik

"Wataha" - Emisja od 3.10 o 21:35 (wtorki)

Serial „Wataha” to obyczajowo-sensacyjna opowieść o grupie funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pełnią służbę na wschodniej granicy Polski, w bieszczadzkiej dziczy, oddalonej od cywilizowanego świata. Głównym bohaterem serialu jest kapitan Wiktor Rebrow (Leszek Lichota), który na skutek wybuchu traci narzeczoną Ewę, a także bliskich współpracowników i przyjaciół. Ocalał jako jedyny, przez co ściąga na siebie falę podejrzeń. Po chwili zwątpienia w sens pracy wraca, aby rozwikłać tajemnicę związaną z zamachem.

Wataha
Wataha

"JAG - Wojskowe biuro śledcze" - Emisja poniedziałek - piątek 19:35

Serial „JAG – Wojskowe Biuro Śledcze” opowiada o tajnikach pracy wojskowego biura śledczego JAG, którego głównym zadaniem jest rozwiązywanie przestępstw kryminalnych, jakich dopuszczono się w armii oraz przez związanych z nią oficerów. Akcja serialu rozgrywa się nie tylko w salach sądowych, ale również w jednostkach wojskowych, co pozwala widzom poczuć klimat amerykańskiej armii.

JAG - Wojskowe biuro śledcze
JAG - Wojskowe biuro śledcze

"Dr House" - Emisja poniedziałek - piątek 17:35

Dr House to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego charyzmatyczna osobowość, sarkastyczne poczucie humoru oraz niepowtarzalne podejście do życia sprawiają, że ciężko będzie się oderwać od ekranu telewizora. Można narzekać na jego metody pracy, natomiast nikt nie odbierze mu talentu. To on, stojąc na czele zespołu lekarskiego, diagnozuje nietypowe choroby, niejednokrotnie ratując życie pacjentom.

Dr House
Dr House

Filmowy październik

"Zabójcza broń III" - Emisja 6.10 o 21:40

Martin Riggs (Mel Gibson) i Roger Murtaugh (Danny Glover) są policjantami z wydziału zabójstw policji w Los Angeles. Kolejny raz stają do walki z przestępczym światem. Tym razem muszą ustalić, kto kradnie zarekwirowaną broń z policyjnych magazynów. W znalezieniu sprawców pomaga im nowa koleżanka, wyjątkowo atrakcyjna i doskonale przeszkolona w walce wręcz, sierżant Lorna Cole (Rene Russo).

Zabójcza broń III
Zabójcza broń III

"Zabójcza broń IV" - Emisja 13.10 o 21:40

Detektywi Martin Riggs (Mel Gibson) i Roger Murtaugh (Danny Glover) wielokrotnie udowodnili, że nie mają sobie równych. Nikt nie jest tak skuteczny jak oni, nikt nie ma tak niekonwencjonalnych metod działania i nikt nie popada w takie kłopoty. Aby położyć kres kolejnym przykrym konsekwencjom ich impulsywnego działania, przełożeni postanowili przydzielić im pracę "za biurkiem". Jednak Riggs i Murtaugh długo za nim nie wytrzymują. Ich nowym wrogiem jest Wah Sing Ku (Jet Li), jeden z szefów azjatyckiej Triady, żyjący z przerzutów nielegalnych imigrantów i fałszerstw.

Zabójcza broń IV
Zabójcza broń IV

"Akademia policyjna" - Emisja 12.10 o 21:40

Ku ogromnemu niezadowoleniu i rozczarowaniu szefów lokalnej Akademii Policyjnej, burmistrz miasteczka liberalizuje przepisy dotyczące wymagań stawianych przyszłym słuchaczom Akademii. Okazuje się, że dobre sprawowanie i nieposzlakowana opinia nie mają już większego znaczenia, jeśli ktoś próbuje rozpocząć policyjną karierę.

Akademia policyjna
Akademia policyjna

Włącz Telewizję METRO!

podziel się: