Retransmisja koncertu z kijowskiej stacji metra: „Wszystko będzie dobrze. Koncert Okean Elzy” 2 maja o godz. 20:05 w telewizji Metro!

23 kwietnia, dwa miesiące po rozpoczęciu rosyjskiej agresji na Ukrainę, w jednej z kijowskich stacji metra, odbył się niezwykły koncert zespołu Okean Elzy. W trakcie występu zbierano pieniądze na pomoc najmłodszym, którzy ucierpieli w wyniku wojny. Retransmisja wydarzenia na antenie telewizji Metro już w najbliższy poniedziałek, 2 maja o godz. 20:05.

Retransmisja koncertu z kijowskiej stacji metra: „Wszystko będzie dobrze
Okean Elzy to jeden z najbardziej znanych i cenionych ukraińskich zespołów. Na ich muzyce wychowały się całe pokolenia. Teraz, w tak trudnych dla Ukrainy czasach, muzycy podnoszą morale w swoim narodzie. Podczas charytatywnego koncertu w jednej z kijowskich stacji metra, miejscu, gdzie tysiące Ukraińców znajduje schronienie, zbierano środki na pomoc dzieciom. Retransmisja wydarzenia na antenie telewizji Metro już w najbliższy poniedziałek, 2 maja o godz. 20:05.
Bajki w języku ukraińskim w ofercie Metro
Retransmisja koncertu z kijowskiej stacji metra: „Wszystko będzie dobrze
Z myślą o najmłodszych gościach zza wschodniej granicy, telewizja Metro wzbogaciła swoją ofertę także o bajki w języku ukraińskim. Od 4 kwietnia, codziennie o godz. 8:00 emitowana była Kung Fu Panda, a od najbliższej soboty, 30 kwietnia w tym samym paśmie pokazywany będzie SpongeBob Kanciastoporty. Kanał dostępny jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.