Terminator 2: Dzień sądu | METRO RETRO

Jeden z najlepszych sequeli w historii. Tym razem w podróż w czasie, udaje się nowy cyborg-zabójca, T-1000 (Robert Patrick). Jego zadaniem jest zabicie samego Johna Connora (Edward Furlong), teraz dziesięcioletniego chłopca, który w przyszłości stanie na czele Ruchu Oporu przeciw hegemonii maszyn. Przedstawiciele Ruchu Oporu nie pozostają bierni, oni też wysyłają do przeszłości swego przedstawiciela, T-800 (Arnold Schwarzenegger), aby chronił chłopca. Kto pierwszy odnajdzie Johna? Czy będzie to zabójca, czy jego obrońca? Emisja 23 listopada (sobota) o 22:00 w METRO.

Nowy Terminator, T-1000 jest bardziej bezwzględny od swego poprzednika, ponadto potrafi przybierać dowolne kształty, co sprawia, że wyjątkowo trudno go zidentyfikować i zniszczyć. T-1000 został zaprojektowany tak, aby był niezniszczalny. Do walki z nim staje o wiele słabszy i starszy typ T-800, którego misją jest ochrona chłopca.
"Terminator 2: Dzień sądu" zdobył cztery Oscary, w tym Oscara za efekty specjalne i do dziś pozostaje według wielu najlepszą częścią serii. Wkładamy nostalgiczne okulary METRO RETRO!
Emisja: 23.11 godz. 22:00