Naziemna telewizja Metro zmienia się – więcej sportu oraz premier filmowych!

Naziemna telewizja Metro zmienia się – więcej sportu oraz premier filmowych!
Naziemna telewizja Metro zmienia się – więcej sportu oraz premier filmowych!
Mrożące krew w żyłach premiery filmowe, ekscytujące wydarzenia sportowe oraz porywające serie dokumentalne to tylko niektóre z propozycji telewizji Metro, których w najbliższych miesiącach będzie znacznie więcej! Kanał dostępny jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

Tej wiosny warto włączyć telewizję Metro! O porządną dawkę wrażeń zadbają przygotowane dla widzów premiery filmowe - „Jonah Hex”, „Łowca błyskawic”, „Słaby punkt”, „Wyścig po życie”, czy polski tytuł z Bogusławem Lindą w roli głównej, „Demony wojny według Goi”. Takiemu towarzystwu nie można odmówić!

Więcej sportu w Telewizji Metro!
Więcej sportu w Telewizji Metro!

Nadchodzące tygodnie upłyną także pod hasłem pięknych, sportowych emocji! Po świetnych wynikach oglądalności Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn oraz Pucharu Świata w biegach narciarskich, czas na kolejne wyzwania. Tym razem coś dla sympatyków motoryzacji! Wśród transmitowanych wydarzeń widzowie będą mogli śledzić wyścigi najlepszych w Formule E. Na antenie telewizji Metro pokazane zostaną wybrane transmisje z całego świata – m.in. z Londynu, Monako, Nowego Yorku, czy Dżakarty!

Po raz pierwszy też w telewizji naziemnej pokazany zostanie premierowy sezon „Fanów Czterech Kółek”, „Patrol na A1” oraz fascynujący dokument „Instrukcja długowieczności”, w którym prowadzący Timothy Caulfield rzuca światło na coraz bardziej kontrowersyjne zabiegi, diety i terapie, stosowane przez tych, którzy chcą żyć wiecznie i dobrze wyglądać przez cały czas. Ale czy jest to w ogóle możliwe?

To będzie udana i emocjonująca wiosna z telewizją Metro!

podziel się: