Program Metro

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Komornicy 2 N

  W tym odcinku przekonamy się czy prezes przedsiębiorstwa złożonego z kilku spółek znów wywinie się komornikowi. Jego ponadmilionowy dług stale rośnie, a sprytny prezes żongluje majątkiem między spółkami jak mu wygodnie. Cierpią na tym pracownicy, którym nie płaci wynagrodzeń. Dowiemy się czy uda się eksmisja uciążliwego brata, której domaga się zastraszana przez niego siostra i jej rodzina. Poznamy też cenę naiwności i zaufania jaką trzeba zapłacić wobec wspólnika, który przed spłatą długu ucieka za granicę.
 • METRO Art.

 • Raport tygodnia

  Program informacyjny będący podsumowaniem wydarzeń mijających siedmiu dni. Co tydzień widzowie dowiedzą się, co aktualnie dzieje się w kraju – przegląd informacji poświęcony będzie najciekawszym tematom ze świata nauki i technologii.
 • Wstajemy razem

  Interaktywny program, w którym trenerzy zachęcą widzów do aktywności fizycznej bez względu na wiek, płeć, wagę i różnego rodzaju dysfunkcje. Widzowie mogą nie tylko ćwiczyć razem z trenerami, lecz także zamawiać swój indywidualny plan treningowy, uzyskać poradę z zakresu ćwiczeń jogi, medytacji czy pilatesu oraz zdobyć informacje dotyczące zbilansowanej diety.
 • METRO Art.

 • SpongeBob Kanciastoporty 9 UA

  SpongeBob Kanciastoporty jest uroczą gąbką, która mieszka w małym domku na dnie oceanu. Jego wielką pasją jest gotowanie i marzy on o opanowaniu tej sztuki do perfekcji. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji, która serwuje kraboburgery. Nie brakuje mu energii przez co często wpakowuje on siebie i swoich najbliższych w kłopoty. Pocieszna animacja, która wprawi w dobry humor nawet największego gbura.
 • Timmy i przyjaciele

  Przygody sympatycznego baranka i jego znajomych z przedszkola. Razem uczą się wielu nowych umiejętności, by lepiej poznać świat. Timmy i jego przyjaciele muszą nauczyć się dzielenia z innymi, nawiązywania przyjaźni i akceptowania własnych błędów. Ich nauczyciele, czapla Harriet i sowa Osbourne uczą ich zasad życia w społeczeństwie, pokazują jak się dzielić z innymi oraz pomagać sobie w potrzebie.
 • Supermoce małych stworzeń

  Program to pełne emocji poszukiwanie najgroźniejszych i zarazem najmniejszych stworzeń na planecie. Bradley Trevor Grieve i bioinżynier Billy Almon zwiedzają Ziemię, aby zbadać te maleńkie bestie. Najpotężniejsze i najbardziej niezwykłe stworzenia to nieuchwytne, miniaturowe potwory żyjące tuż pod ziemią po której chodzimy. To one władają w swoim środowisku, korzystając z wielu niesamowitych broni i umiejętności - potrafią na przykład zmieniać kształty czy strzelać z oczu własną, trującą krwią. Eksperci, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu badają ich zdolności, a za pomocą animacji komputerowych sprawdzają czy mogłyby one konkurować z najgroźniejszymi drapieżnikami naszej planety.
 • Beethoven VI: Wielka ucieczka N

  Eddie jest treserem zwierząt i nie chce żeby w jego domu przebywały zwierzęta. Jego syn chce zatrzymać znanego z poprzednich filmów bernardyna, ale ojciec jest nieugięty. Dopiero kiedy przestępcy porwą dla okupu psiego gwiazdora Eddie będzie musiał pogodzić się z wielkim psiskiem…
 • Dr House

  Gwiazdor baseballu Hank Wiggen trafia do szpitala z powodu patologicznego złamania kości ramiennej. Ponieważ wcześniej został przyłapany na braniu narkotyków, House podejrzewa, że przyczyną zrzeszotnienia kości jest doping. Stan Hanka się pogarsza, nerki przestają pracować i pacjent potrzebuje przeszczepu. Jego żona godzi się zostać dawczynią, ale pojawia się niespodziewana przeszkoda.
 • Dr House

  Carly, młoda prezes spółki giełdowej, nagle doznaje silnego bólu i porażenia nogi. Cameron podejrzewa, że to może być zawał mięśnia - to samo, co okaleczyło House'a. Kiedy House odkrywa jej sekret, postanawia zaryzykować karierę zawodową, by ją ratować. Zagrożenie jest tym bardziej realne, że bogaty przedsiębiorca, Edward Vogler, ofiarowuje szpitalowi sto milionów dolarów pod warunkiem, że zostanie prezesem zarządu. Vogler zaczyna wprowadzać swoje porządki i krzywym okiem patrzy na House'a. Chase popełnia karygodny błąd i boi się, że House go wyrzuci.
 • Columbo

  Tytułowy porucznik Columbo pracuje w wydziale zabójstw policji w Los Angeles gdzie rozwiązuje kryminalne zagadki.
 • Pogromcy mitów 11 N

  Pogromcy mitów analizują opowieść o hydraulicznej hiperboli. Czy strumień wody z fontanny uniesie i utrzyma człowieka pływającego w nadmuchiwanym kole?
 • Legendarne miejscówki

  Josh odwiedza legendarny raj piratów niedaleko Madagaskaru, świątynię w Indiach, słynącą z żyjących tam 20 000 szczurów oraz małe meksykańskie miasteczko San Juan de la Vega - podczas najbardziej wybuchowego festiwalu na Ziemi.
 • Ciężarówką przez Stany 3

  Z Denver Dawid wyruszy dalej na zachód - w kierunku majestatycznych Gór Skalistych. Przejedzie tunelem Eisenhowera oraz najwyżej położoną autostradą w USA, zajrzy też na słoną równinę Boneville i do Reno w stanie Nevada. Pokona aż 2000 kilometrów w poszukiwaniu ładunków, przygód i... zasięgu telefonu!
 • Ciężarówką przez Stany 3

  Dawid Andres rozpocznie kolejny etap podróży nad jeziorem Tahoe w Kalifornii - następny cel to plaża nad Pacyfikiem w stanie Waszyngton. Po drodze polski kierowca odwiedzi kilka ciekawych mostów - tym razem wjedzie do San Francisco przez Oakland Bay Bridge, a zamiłowanie do zwiedzania znów wpędzi go w kłopoty, gdy wpakuje się zestawem na wąskie uliczki miasta.
 • wieczór
 • Ciężarówką przez Stany 3

  Przed Dawidem stanie wymagające zadanie, które jednak spowoduje u niego wybuch ogromnej euforii - będzie musiał zawieźć kwiaty doniczkowe do oddalonej o ponad 4 tysiące kilometrów Alaski. W drodze z pewnością nie będzie się nudził - jego trasa nie wiedzie przez żadną autostradę, a do tego jest bogata w niesamowite widoki!
 • TRWA

  Fani czterech kółek 15

  Porsche 996 to jeden ze sposobów na uzyskanie doświadczenia 911 w mniejszej cenie. To niesamowity samochód, ale ma powtarzający się problem, który może prowadzić do katastrofalnej awarii silnika. Ant zabezpiecza samochód na przyszłość, a Mike dodaje klasę wewnętrzną.
 • Przystanek Bieszczady N

  Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach drwale, smolarze i Straż Graniczna przygotowują się na nadejście surowej zimy.
 • Chyłka-Kasacja

  Rusza proces Piotra Langera Juniora. Oskarżony nie przyznaje się do winy i odmawia złożenia wyjaśnień. Linia obrony Chyłki koncentruje się wokół próby udowodnienia, że jej klient jest niepoczytalny i jako taki nie może odpowiadać za popełnione czyny. W procesie zeznaje jeszcze kilku świadków m.in. komisarz Szczerbiński, który jest przekonany, że ofiary zostały zamordowane w mieszkaniu Langera. Chyłka wbrew woli Żelaznego rozpoczyna prywatne śledztwo. Każdy krok prawniczki śledzi Gorzym. Robi to na polecenie bossa zorganizowanej grupy przestępczej – Siwowłosego. Na kłopoty zawodowe prawniczki nakładają się problemy prywatne. Ponownie wydarzenia z przeszłości stają między Magdą a Chyłką. Niemożność zrozumienia konfliktu z ojcem popycha Magdę do zerwania relacji z siostrą. Chyłka szuka pocieszenia w alkoholu i relacji z komisarzem Szczerbińskim.
 • Chyłka-Kasacja

  Chyłka ogłasza w mediach, że wniesie kasację do Sądu Najwyższego od wyroku swojego klienta. To ostatnia szansa dla Juniora i Chyłka zamierza ją wykorzystać. By kasacja doszła do skutku, Chyłka musi jednak znaleźć ku niej prawne przesłanki, a tych niestety na razie nie ma. Jej poczynania bacznie śledzi Siwowłosy. Publiczna deklaracja Chyłki uniemożliwia Żelaznemu zablokowanie jej działań - nie chce narazić na szwank reputacji swojej kancelarii. Nie oznacza to jednak złożenia broni. Żelazny, za plecami Chyłki, próbuje zapobiec dalszym rozprawom. Spotyka się z Juniorem i nakłania go, by powierzył mu swoją obronę. Tymczasem Chyłka odkrywa, że jest śledzona. Sądzi, że odbywa się to na zlecenie Żelaznego…
 • Uwiedziony N

  Adwokat wprowadza do sex klubu swojego przyjaciela, który staje się głównym podejrzanym w sprawie zniknięcia pewnej kobiety oraz kradzieży wielu milionów dolarów. Film opowiada historię doradcy finansowego Jonathana (Ewan McGregor), który na swojej drodze spotyka charyzmatycznego prawnika (Hugh Jackman). Dzięki nowemu przyjacielowi bohater trafia do seks klubu, oferującego możliwość realizacji najbardziej wyrafinowanych zachcianek i pragnień. Tam Jonathan poznaje kobietę ze swoich snów. Niedługo potem zostaje głównym podejrzanym, nie tylko w sprawie zaginięcia kobiety, ale także kradzieży 20 milionów dolarów.
 • Fachowcy JM

  Hydraulicy, malarze, stolarze. Każdy kiedyś potrzebował pomocy fachowca. Specjaliści od domowych napraw i remontów niejedno już widzieli i mają wiele do opowiedzenia. To właśnie oni zostali bohaterami nowego serialu docu-script w jesiennej, popołudniowej ramówce telewizji TTV. Cieknący kran czy popsuta pralka to tylko punkt wyjścia do wizyty fachowca w domu. To, co się dzieje, kiedy specjalista przekroczy drzwi mieszkania, stanowi oddzielną historię. Powstały na bazie prawdziwych zdarzeń, serial odsłania to, co ukryte przed otoczeniem za roletami i firankami. Jak się okaże, rzeczywistość w pracy potrafi mocno zaskoczyć. Przyjmujący zlecenie nigdy nie wie czego może się spodziewać. Perypetie bohaterów godzących zawodowe obowiązki z niecodziennymi sytuacjami, w jakich stawiają ich zleceniodawcy, będą obfitowały w pikantne szczegóły pożycia małżeńskiego i pozamałżeńskiego. To nie wszystko! Pojawią się zdrady, romanse, imprezy, ale i uzależnienia, kradzieże czy też wymierzanie sprawiedliwości. Po domowemu. Bo zdarza się, że i „Fachowcy” mają coś na sumieniu. W każdym z dwudziestu odcinków serialu poznamy nowe osoby i ich przygody. Wszystko widziane oczyma specjalisty, który przychodząc wykonać zlecenie, jest świadkiem codziennego życia bohaterów. Perypetie fachowców to doskonały materiał na poradnik, ale i serial telewizyjny, bo najlepsi „Fachowcy”, to niedyskretni „Fachowcy”.
 • Co Ty wiesz o broni? JM

  Wybierzemy się na filmowy Dziki Zachód, by przyjrzeć się broni najsłynniejszych kowbojów, z Coltem Peacemakerem na czele. Krzysztof Pluta "Wir" sprawdzi też, czy rzeczywiście da się uratować wisielca poprzez przestrzelenie sznura.
 • Co Ty wiesz o broni? JM

  Starszy sierżant Krzysztof Pluta "Wir" sprawdzi, czy tłumik rzeczywiście skutecznie tłumi dźwięk wystrzału - a może równie dobrze zadziała pluszak lub poduszka? Dowiecie się też, dlaczego Walther PPK stał się ulubioną bronią Jamesa Bonda i kto użył takiego pistoletu do popełnienia samobójstwa.
 • Zawód: Bohater

  Nowa seria dokumentalna opowiada o bohaterach, którzy ryzykują własne życie, by ratować innych. To powołanie, na które nie każdy może się odważyć. Ich praca wymaga odporności psychicznej, cierpliwości oraz odwagi. W zamian otrzymują jednak coś wyjątkowego. Satysfakcja, która płynie z uratowania komuś życia, jest niemożliwa do porównania z czymkolwiek na świecie. Wśród nich są strażacy, policjanci,żołnierze, którzy brali udział w operacji w Afganistanie, nurkowie z 8 Flotylli, członkowie Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej,ratownicy medyczni, morscy, górscy, a nawet ci pracujący w kopalniach. Zmagają się z największymi zagrożeniami. Pożary, sztormy,strzelaniny, morderstwa, bomby i porwania to dla nich chleb powszedni. Dla wielu ofiar są ostatnią deską ratunku. W programie przedstawiamy sylwetki tych prawdziwych bohaterów – ich życie codzienne, ich rodziny i znajomych z pracy. Poznamy ich motywacje i dowiemy się jakie warunki należy spełnić, by zostać jednym z nich. Weźmiemy udział w szkoleniach i przez kilka chwil będziemy mogli przekonać się, jak to jest być prawdziwym bohaterem. W każdym odcinku przypomnimy najważniejszą akcję ratowniczą z ich życia. Posiłkować będziemy się wspomnieniami świadków, materiałami archiwalnymi, a gdy trzeba – dokonamy szczegółowej rekonstrukcji przeszłości. Umożliwimy też coś, co nie zdarza się często – w każdym odcinku nastąpi spotkanie uratowanych z ratownikami. Po latach wrócimy wraz z nimi na miejsce wydarzeń i pozwolimy im docenić szczęście, które ich spotkało. Gdyby nie poświęcenie i odwaga naszych bohaterów, prawdopodobnie nigdy nie doszłoby do tej wzruszającej chwili.
 • Dla siebie, dla świata

  Pasja, zaangażowanie, nieustępliwość, konsekwencja. To cechy tych, którzy potrafią rzucić wygodne życie w Polsce, by zrobić coś niezwykłego -dla siebie, dla świata...W ramach ośmioodcinkowej serii dokumentalnej„Dla siebie,dla świata”poznamy inspirujące historie ludzi, którzy na krótko lub na dłużej zostawili swój kraj, pracę, czasami rodzinę, poświęcili swój czas, a nawet prywatny majątek, aby pomagać potrzebującym. Będziemy towarzyszyć im w ich pracy, poznamy społeczności, którym pomagają. Dowiemy się, jak mieszkają i żyją z dala od domu.Poznamy też ludzi, którzy wspierają ich dążenia tu w Polsce. Zapytamy jak rzeczywistość zweryfikowała ich wyobrażenia o danym kraju i problemie. Dowiemy się z jakimi przeszkodami i trudnościami spotkali się na miejscu. Zobaczymy uśmiech i łzy, zwątpienie i nadzieję. Wkroczymy w świat, w którym często drobny gest czy dobre słowo jest więcej warte, niż góry złota.Pomoc potrzebującym to nie tylko praca, bądź pasja. To przede wszystkimmisja. Nauczanie i dożywianie dzieci w Kenii, budowa szkół w Nepalu, kopanie studni w Tanzanii, opieka nad sierotami w Ugandzie, wsparcie dla najuboższych w Rumunii –każda inicjatywa się liczy.Co poświęcili bohaterowie, by pomóc drugiemu człowiekowi? Dlaczego zdecydowali się to robić? Misja spełnia często dwa zadania: wspiera potrzebujących, ale pozwala też spełnić siebie, odnaleźć sens własnego życia, osiągnąć osobisty sukces.Działalność charytatywna nie przynosi sławy ani bogactwa. Jedyną zapłatą za trud włożony w niesienie pomocy, to satysfakcja, która jest największą nagrodą dla wolontariuszy.
 • Szpital N

  Dr Michał Morawski przyjmuje na oddział 25-latkę, która źle się poczuła i przyjechała do szpitala na godzinę przed swoim ślubem. Kobieta jest narzeczoną zamożnego 50-latka i chce zostać jego żoną dla pieniędzy. Mężczyzna nie ma pojęcia, że ukochana go wykorzystuje. Okazuje się, że to córka mężczyzny zatruła pacjentkę lekami, aby nie dopuścić do małżeństwa ojca. Pacjentem doktora Piotra Wójtowicza jest 8-latek, który podtopił się na basenie. Lekarz odkrywa na jego ciele siniaki oraz stwierdza złamanie kilku żeber, zawiadamiając o tym policję. Ojciec dziecka nie ma pojęcia, że kiedy on siedział w więzieniu, jego starszy syn znęcał się nad młodszym bratem i matką. Kobieta ukrywa prawdę, twierdząc, że sama upora się z agresywnym 15-latkiem.
dalej
Zobacz program innych kanałów: