Program Metro

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • METRO Art.

 • ShortStory - J. Braciak

 • Timmy i przyjaciele

  Przygody sympatycznego baranka i jego znajomych z przedszkola. Razem uczą się wielu nowych umiejętności, by lepiej poznać świat. Timmy i jego przyjaciele muszą nauczyć się dzielenia z innymi, nawiązywania przyjaźni i akceptowania własnych błędów. Ich nauczyciele, czapla Harriet i sowa Osbourne uczą ich zasad życia w społeczeństwie, pokazują jak się dzielić z innymi oraz pomagać sobie w potrzebie.
 • Raport tygodnia

  Program informacyjny będący podsumowaniem wydarzeń mijających siedmiu dni. Co tydzień widzowie dowiedzą się, co aktualnie dzieje się w kraju – przegląd informacji poświęcony będzie najciekawszym tematom ze świata nauki i technologii.
 • METRO Art.

 • Wstajemy razem

  Interaktywny program, w którym trenerzy zachęcą widzów do aktywności fizycznej bez względu na wiek, płeć, wagę i różnego rodzaju dysfunkcje. Widzowie mogą nie tylko ćwiczyć razem z trenerami, lecz także zamawiać swój indywidualny plan treningowy, uzyskać poradę z zakresu ćwiczeń jogi, medytacji czy pilatesu oraz zdobyć informacje dotyczące zbilansowanej diety.
 • Irwinowie - następne pokolenie S1

  Realizując wizję ochrony przyrody stworzoną przez Steve'a, Irwinowie wyruszają do RPA. Terri pomaga uwolnić dzikiego lamparta. Bindi spotyka kobiecy zespół walczący z kłusownikami.
 • TRWA

  Wyluzuj, Scooby Doo!

  Gang Scooby'ego powraca w nowoczesnej, komediowej odsłonie uwielbianego przez widzów klasyka. Po ukończeniu liceum, Kudłaty, Velma, Fred i Daphne wraz ze Scooby-Doo wyruszają w podróż Wehikułem Tajemnic w pogoni za przygodą. Po drodze będą musieli zmierzyć się z wieloma potworami i upiorami.
 • Usterka 6 AD

  W nowym sezonie tropem milionów naszych rodaków USTERKA udaje się na emigrację do Londynu. Dominik Strzelec, agent w służbie jej królewskiej mości posiadający licencję na tropienie fuszerek, znowu nadaje. Tym razem prosto z Londynu będzie oceniał czy polski hydraulik potrafi naprawić angielską rurę, a złota rączka z centralnej Polski uruchomi wiktoriańskie okno i położy klasyczną, brytyjską wykładzinę. Nasi rodacy nie pozwolą nam zginąć w wielkim mieście. Udzielą dobrych rad jak przetrwać i jakich klientów się wystrzegać. A przy tym pokażą jak zarobić kokosy - angielskie stawki za godzinę pracy zrobią wrażenie nie tylko na naszych fachowcach. Czy jak zwykle - wszystkie niedociągnięcia uda się ukryć tym razem pod warstwami angielskiej tapety? Czym różni się praca złotej rączki w Londynie od pracy w kraju nad Wisłą? USTERKA. EDYCJA SPECJALNA to najwyższy poziom fuszerek i remontów okraszonych angielskim humorem!
 • Dr House

  Młoda kobieta nie śpi od dziesięciu dni. Ponieważ najdłuższy odnotowany okres przeżycia bez snu wynosi jedenaście dni, House ma niewiele czasu, by odkryć przyczynę jej bezsenności. Tymczasem Cameron jest wściekła na Foremana za to, że opisał ten sam przypadek kliniczny co ona, ale wcześniej opublikował swój artykuł.
 • Dr House

  Kiedy w szpitalu pojawia się piętnastoletni uzdrowiciel Boyd, który twierdzi, że potrafi rozmawiać z Bogiem, House zgłasza się na ochotnika, aby zaopiekować się pacjentem. House sądzi, że dzieciak jest sprytnym naciągaczem, dopóki ten nie dotyka jednego z chorych na raka pacjentów Wilsona. Dochodzi do remisji choroby. Boyd nie chce zgodzić się na przeprowadzenie operacji na swoim mózgu, obawia się, że straci moc. Cameron i Foreman nadal nie potrafią dojść do porozumienia po kłótni o kradzież pomysłu na artykuł.
 • Puchar świata w biegach narciarskich: bieg łączony kobiet (Lillehammer)

 • Kojak N

  Tytułowy bohater serialu, porucznik Theo Kojak (Telly Savalas), pracuje w wydziale zabójstw policji w Nowym Jorku.
 • Columbo

  Naturalną koleją rzeczy po śmierci ojca władzę w firmie przejął syn zmarłego właściciela. Wkrótce zaczął rządzić nie tylko firmą, ale i całą rodziną. Zabronił młodszej siostrze poślubić tego, kogo sobie wybrała. Urażona kobieta zbuntowała się. Kłótnia rodzeństwa doprowadziła do nieodwracalnej w skutkach tragedii. Porucznik Colombo prowadzi kolejną trudną sprawę o morderstwo, w której może liczyć jedynie na własną intuicję. W skłóconej rodzinie nikt nie chce zeznawać.
 • Fani czterech kółek 14 N

  Ant pracuje nad bardzo zniszczonym Dodgem A-100 sportsmanem z 1965 r. Czy detale inspirowane światem surfingu wystarczą, aby zachwycić potencjalnego kupca?
 • Ciężarówką przez Stany 3

  Dawid nie zdąży odebrać ładunku przed weekendem - czekają go dwa dni przymusowego postoju w rejonie Nowej Anglii na północno-wschodnim krańcu USA. Polski kierowca spożytkuje ten czas na mały turystyczny wypad - wynajmie samochód i odkryje miejsca, w których jeszcze nigdy nie był. W Bostonie wybierze się na mecz NBA, a zanim ruszy w kierunku Kanady zachwyci się pięknem stanu Maine.
 • Ciężarówką przez Stany 3

  Dawid trafi do Nowej Szkocji w Kanadzie. Niestety nie jest to miejsce, z którego nadaje się wiele ładunków - w poszukiwaniu zlecenia polski kierowca przemierzy prowincje Nowy Brunszwik i Quebec, w których pojawi się pierwszy raz w życiu. Po drodze wpakuje się w kłopoty, które będą go słono kosztować, a gdy wreszcie znajdzie się dla niego towar, rozpocznie się walka z czasem, żeby zdążyć po jego odbiór.
 • wieczór
 • Ciężarówką przez Stany 3

  Dawid wyruszy z Montrealu w Kanadzie do amerykańskiego stanu Ohio - po drodze odwiedzi Toronto i Detroit, a przede wszystkim zmierzy się z tematem pokonania granicy między Kanadą a USA: przy tej okazji w polskim kierowcy odżyją wspomnienia ze Świecka. W samych Stanach Zjednoczonych czekają go kolejne przygody: wyścigowe emocje na torze Indianapolis Motor Speedway oraz wspomnienie braci Wright - pionierów lotnictwa.
 • Przystanek Bieszczady 2

  Jakie jest życie w Bieszczadach - najtrudniejszej i najmniej dostępnej części Polski? Jacy są ludzie, którzy właśnie tam mają całe swoje życie oraz jak wygląda ich codzienność? W tej serii, wyprodukowanej dla Discovery Channel, pokażemy trudy mieszkańców i ich codzienną walkę o przetrwanie w pięknych i dzikich Bieszczadach.
 • Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich

  Serwisy sportowe poświęcone Pucharowi Świata w skokach narciarskich, emitowane we wszystkie dni konkursów. Dodatkowa dawka informacji ze skoczni zarówno z Polski jak i zagranicy.
 • Tunel N

  Tunel Holland biegnie pod rzeką Hudson i łączy Nowy Jork z New Jersey. Tu właśnie dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód uderza w wypełnioną toksycznymi odpadami ciężarówkę. Następuje potężny wybuch, w chwilę potem oba wjazdy do tunelu ulegają zawaleniu. Rozmiary katastrofy są ogromne, ginie wielu ludzi, jednak kilku osobom udaje się przeżyć. Uwięzieni w tunelu ludzie, pozbawieni pomocy, z pewnością wkrótce zginą z braku tlenu. Kit Lauria, były pracownik nowojorskiego pogotowia postanawia wejść do tunelu i podjąć się próby ratowania ofiar. Jego podróż przypomina wyprawę do bram piekła. W tunelu dochodzi do dodatkowych eksplozji, większość dróg ewakuacyjnych jest zawalonych, przez utworzone po wybuchu szczeliny do wnętrza tunelu przedostaje się woda. Jakby tego wszystkiego było mało, uwięzieni w tunelu ludzie pogarszają własną sytuację poprzez zadawnione konflikty i żale, które teraz w sytuacji zagrożenia wybuchają ze zdwojoną siłą. Kit Lauria nie walczy o życie ofiar katastrofy sam, na powierzchni jego wysiłki wspierają wszystkie postawione w stan alarmu służby ratownicze miasta.
 • Obrońca N

  Stany Zjednoczone toczą nieustępliwą wojnę z terroryzmem. Za wroga numer jeden uważa się ukrywającego się do miesięcy przywódcę islamskich fundamentalistów Mohameda Jamara. Władze amerykańskie wiedzą, że wytopienie i zlikwidowanie Jamara zrobi z niego męczennika i zaogni sytuację. Podobnie jego uwięzienie i skazanie. Czy jest więc jakieś inne wyjście? Gdzieś w Europie planowane jest supertajne spotkanie amerykańskiego polityka z Jamarem. Jego bohaterem okaże się były komandos armii USA.
 • Nagi instynkt przetrwania 4

  Obca sobie para ludzi, pozbawiona ubrań i zaopatrzenia, musi przetrwać 21 dni w samym sercu dziczy. Jak poradzą sobie z tym ekstremalnym wyzwaniem w miejscu pełnym drapieżników? To jak przetrwają tą niebezpieczną przygodę, zależy tylko od nich. Sami podejmują decyzję czy stawią czoła wyzwaniu razem, czy osobno. Czy uda im się pokonać swoje słabości zarówno fizyczne, jak i emocjonalne? Czy przetrwają w jednym z najniebezpieczniejszych zakątków planety? Jak człowiek poradzi sobie w starciu z nieobliczalną matką naturą? To będzie niesamowity test, w którym ich umiejętności będą sprawdzone w 100%.
 • Co Ty wiesz o broni? JM

  Jednym z najczęściej powtarzanych mitów w filmach akcji jest niekończąca się amunicja - bohaterowie wystrzeliwują pociski seriami bez potrzeby zmiany magazynka - starszy sierżant Krzysztof Pluta "Wir" pokaże, jak jest naprawdę. Przywołamy kultowe sceny by sprawdzić, których filmowców fantazja poniosła najbardziej... Przekonamy się też, co ma wspólnego symbol wojny w Wietnamie: karabin M16 z … prezerwatywą i przetestujemy Rosomaka, czyli wizytówkę polskiego wojska na misji w Afganistanie.
 • Co Ty wiesz o broni? JM

  Nadszedł czas na duży kaliber: 20 kilogramów czystej stali, ulubieniec amerykańskiego kina akcji czyli minigun. Sięgniemy też po ulubioną broń afgańskich talibów: ręczny granatnik przeciwpancerny RPG-7. Na koniec zaprezentujemy najmłodsze dziecko polskiej artylerii - armatohaubicę AHS Krab!
 • Asy B Klasy

  W tym odcinku klub w Chrząstawie dogania jesień - z początkiem sezonu prezes Bohdan zarządził budowę łapaczy, a łapaczy jak nie było tak nie ma. Ale ekipa się nie poddaje, zbierają siły i chcą oczyścić boisko. W Czeluścinie kolejny mecz i spotkanie, które ma zachęcić młodych do dołączenia w szeregi drużyny. W Potworowie morale osłabione - z drużyny odchodzi czołowy zawodnik i podpora - Przemek.
 • Dziewczyny z Hollywood-Joan Crawford

  Joan Crawford.
 • Wędkarstwo nasze hobby 4

  Program dla miłośników spędzania czasu nad wodą z wędką w ręku. Realizatorzy pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt oraz ludzi, dla których wędkowanie to pasja.
 • Szpital N

  45-latek sprzedał nerkę, żeby mieć pieniądze na wymarzony kurs pilotażu. Mężczyzna zrobił to, ponieważ żona zabrała jego wieloletnie oszczędności. Kobieta uznała, że plany męża są niepoważne, a pieniądze przydadzą się na zbliżający się ślub córki. Tymczasem dziewczyna jest pod wrażeniem postawy ojca i zamierza tak jak on sama o sobie decydować… Czy żona pacjenta zrozumie, że wymagała od niego zbyt wiele?
dalej
Zobacz program innych kanałów: